Deska Stand Up Paddle pneumatyczna X500 TANDEM ​/​ 15'

4.50(2 opinie)Decathlon Katowice
Deska Stand Up Paddle pneumatyczna X500 TANDEM / 15'
Atrakcyjna cena
Rezerwacja online
Możliwość anulowania

Informacje o produkcie

Rodzinnie lub z przyjaciółmi korzystaj z tej dwuosobowej deski​,​ aby wspólnie przeżyć magiczne chwile na wodzie. Dzięki dużym wymiarom deska jest niezwykle stabilna i ma bardzo dobry ślizg na wodzie. Zalety produktu: Stabilność Szeroka (35")​,​ gruba (6")​,​ wzmocniona​,​ zapewnia sztywność i optymalną stabilność Jakość ślizgu Kształt opracowany dla zapewnienia optymalnego ślizgu. Solidność Wzmocniona konstrukcja Dropstitch: sztywna​,​ solidna​,​ odporna na przetarcia. Kompaktowość Wymiary deski złożonej do pokrowca (100x42x25 cm). Pompowanie do 17 PSI w 10 min Łatwość transportu 15 kg. Plecak do transportu​,​ 2 ergonomiczne uchwyty​,​ 2 strefy ładunkowe. Komfort użytkowania Pokład z termokompresowanej pianki EVA zapewnia komfort i przyczepność na wodzie Łatwa nauka Oznaczenia do umieszczenia stóp na pokładzie SUP​,​ do ustawienia się we 2 osoby. Prosimy o zwrot czystego i wysuszonego produktu. Opłata za czyszczenie lub suszenie sprzętu 80 zł.

Strona produktu w sklepie

Zasady wypożyczenia

Kaucja

Nie pobieramy kaucji za wypożyczenie tego produktu

Odbiór i zwrot sprzętu

Poniedziałek: 9:00 - 21:00 Wtorek: 9:00 - 21:00 Środa: 9:00 - 21:00 Czwartek: 9:00 - 21:00 Piątek: 9:00 - 21:00 Sobota: 9:00 - 21:00 Niedziela handlowa: 9:00 - 20:00 Możliwość odbioru i zwrotu produktu w godzinach otwarcia sklepu.

Lokalizacja

Opinie4.50(2 opinie)

  • MM

    Super👍

    Mariusz Mlipiec 2021

  • KG

    + Szybka i uczynna obsługa. Odbiór i zdanie wypożyczonego sprzętu bezproblemowe. Produkt (SUP) też b. fajny. Świetna zabawa na wodzie. - Uwagę mam do torby-plecaka, w którym przenosi się padla. Ze względu na wagę zawartości (15 kg) przydałaba się lepsza uprząż. Gdy mamy do przejścia więcej niż kilkaset metrów, zwykłe pasy na ramiona po chwili zaczynają dawać się plecom we znaki. - Rezerwacja internetowa wymaga poprawy. W tej chwili osobno trzeba rezerwować i opłacać SUP-a, osobno pierwszą kamizelką, a potem drugą - trzy operacje, trzy przelewy. To powinno się załatwiać za jednym strzałem. Po drugie wypożyczenie na weekend problematyczne: chcąc popływać w sobotę i niedzielę trzeba zapłacić za 3 dni (!).

    Krzysztof Glipiec 2021

Właściciel oferty

Decathlon Katowice

Decathlon Katowice

Zapraszamy do Decathlon Katowice, gdzie z przyjemnością podzielimy się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie. Doradzimy w wyborze odpowiedniego sprzętu…

Zapraszamy do Decathlon Katowice, gdzie z przyjemnością podzielimy się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie. Doradzimy w wyborze odpowiedniego sprzętu…

Wybierz daty
65,00 zł za 1. dzień
Przepraszamy, ta oferta zsotała zamknięta.