Decathlon Rent - wypożyczalnia rowerów w twoim mieście

Sprawdź

Trzymanie roweru na balkonie, w piwnicy, w salonie, na ścianie… W mieście, gdzie większość ludzi dysponuje ograniczonym metrażem, to może być spory problem. Tym bardziej dla całej rodziny, która okazjonalnie lubi przemieszczać się na dwóch kółkach. W dodatku miejska wypożyczalnia rowerów nie zawsze gwarantuje sprzęt w punktach postojowych, a nierzadko jego jakość balansuje na granicy bezpieczeństwa. Na szczęście Decathlon Rent to świetna usługa, która w wielu miastach w Polsce — takich jak Katowice, Wrocław, Warszawa, Olsztyn czy Trójmiasto — rozwiązuje problem w 100%. W naszej ofercie posiadamy rowery elektryczne, rowery miejskie, trekkingowe, szosowe, czy górskie.

Wypożycz rower w Warszawie

Warszawa, jak niemal każda stolica, słynie z ogromnych korków. Tutaj każdy metr kwadratowy jest cenny, jednak urbaniści tak zaplanowali przestrzeń, że wciąż jest tu miejsce na ścieżki rowerowe, parki i inne atrakcje. Z tego powodu wypożyczalnia rowerów to świetne rozwiązanie dla całych rodzin, par i singli oraz osób które chcą zaznać nieco sportowej rozrywki innej niż basen, bieganie czy siłownia. Wynajęcie roweru to doskonały pomysł na aktywne popołudnie, tym bardziej że w Warszawie można skorzystać z ponad 500 kilometrów szlaków rowerowych.

Szlaki są specjalnie oznaczone, mają też swoje nazwy: Wisły, Słoneczny, Chomiczówka-Kampinos itd. Na każdy z nich może przydać się nieco inny rodzaj sprzętu. Wypożyczalnia rowerów Decathlon Rent to innowacyjne rozwiązanie pod względem dostępności rodzajów dwóch kółek. Poza rowerami typowo szosowymi można zapoznać się ze sprzętem rowerów elektycznych, trekingowych czy MTB. To idealna opcja również na krótki test przed faktycznym zakupem!

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych czy MTB w Katowicach

Katowice są jednym z miast, na którego terenie działa miejska wypożyczalnia rowerów. Niestety dysponuje ona bardzo ograniczonym technicznie sprzętem, a w dodatku wczesną wiosną i późną jesienią stojaki pozostają całkowicie puste, choć niejednokrotnie pogoda pozwala na odbycie wycieczki. Z kolei wypożyczalnia rowerów Decathlon Rent funkcjonująca w Katowicach to ciekawa propozycja dla tych, którzy wymagają od sprzętu nieco więcej i chcą skorzystać z niego chwilę dłużej, niż kilkanaście minut.

Gdzie po wypożyczeniu rowerów można się wybrać? Tras jest mnóstwo, od okolic Trzech Stawów, po Rezerwat Ochojecki, a nawet na dłuższą przejażdżkę od Katowic, przez Tychy w kierunku Pszczyny. Przy korzystaniu z usług wypożyczalni rowerów warto pamiętać, że Katowice charakteryzują się dość mocno pofałdowanym terenem. Dlatego celując w wygodę, można rozważyć skorzystanie z wypożyczenia roweru elektrycznego, który umożliwi jeszcze dłuższą jazdę na dwóch kółkach. Taka opcja jest od ręki dostępna w Decathlon Rent. Nie wiesz, jaka odmiana będzie najlepsza dla ciebie? Skorzystaj z fachowego doradztwa naszej obsługi w wypożyczalni rowerów, która ma spore doświadczenie w uprawianiu kolarstwa w różnej formie.

Wrocław — sposób na weekendową wycieczkę, dolnośląską przygodę

Wrocław jest nie tylko bardzo klimatycznym i pięknym miastem, ale i dość rozległym. Dlaczego by pewnego dnia nie wsiąść na rower i wreszcie poznać jego najdalsze zakamarki? Osobowice? Partynice? Oporów? Wypożyczalnia rowerów Decathlon Rent zapewni najlepszy sprzęt do wygodnego pokonywania kolejnych kilometrów we Wrocławiu i okolicach! Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby zapakować sprzęt do auta i wybrać się na wycieczkę za miasto. Dolny Śląsk to zarówno tereny płaskie, jak i górzyste — warto wypożyczyć rower odpowiedni do preferencji terenowych.

Chociaż we Wrocławiu nie ma tak wielu dróg rowerowych jak w Warszawie, to w wypożyczalni rowerów Decathlon można znaleźć również propozycje pojazdów typowo miejskich, górskich jak i rowerów elektrycznych. Nowością są te dwa kółka, które oprócz tradycyjnego napędu, dysponują opcją elektryczną. Wahasz się przed zakupem takiego sprzętu na codzienne dojazdy do pracy? Teraz możesz go wygodnie przetestować przez kilka dni, korzystając z możliwości wynajmu rowerów we Wrocławiu! Zapraszamy!

Trójmiasto — wynajęcie rowerów w Gdańsku i Gdyni oraz Sopocie

Jak wygodnie wynająć rower w Trójmieście? Można to zrobić online! Wystarczy wejść na strony serwisu Decathlon Rent i wpisać swoje miasto: Gdańsk lub Gdynię. Na klientów czeka bardzo bogata oferta naszej wypożyczalni rowerów, obejmująca wiele różnych klas sprzętu, w zależności od potrzeb: na lekki teren, na szosę, do miasta, w góry. Dostępne są też pojazdy z napędem elektrycznym (w tym hulajnogi!), w bardzo atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Jeśli chcesz skorzystać z usług, jakie oferuje wypożyczalnia rowerów w Gdańsku lub Gdyni na miejscu, możesz również liczyć na pełne wsparcie w trakcie całego procesu po stronie naszych doradców. Są to osoby z dużym doświadczeniem i z pewnością będą chciały udzielić cennych wskazówek. Tego na próżno szukać przy typowych, miejskich stanowiskach wypożyczalni rowerów. Decathlon Rent to usługa na wyższym poziomie, z lepszej jakości sprzętem i o wiele większym wyborem. To idealny kierunek przed weekendową wycieczką z Trójmiasta!

Pomysł na rozrywkę w Olsztynie: przejażdżka rowerowa!

Twoje miasto to Olsztyn? Może masz ochotę na wycieczkę rowerową? Około 20 kilometrów — tyle ma trasa, dzięki której wyruszając z Olsztyna okrążysz jezioro Ukiel (Krzywe). To wspaniałe spotkanie z przyrodą może się udać dzięki wynajmowi rowerów, jeśli nie masz własnego sprzętu, lub planujesz dopiero jego zakup. Chcesz przetestować kilka różnych rowerów? Nie do końca wiesz, czym różni się górski od trekingowego, miejski od szosowego? Decathlon Rent w Olsztynie to wypożyczalnia rowerów w sam raz dla ciebie!

Skorzystaj z naszej wypożyczalni na dwa sposoby — pojawiając się u nas i prosząc obsługę o pomoc lub zaglądając na strony wypożyczalni rowerów online. Później sprzęt można wygodnie odebrać i zwrócić w olsztyńskim Decathlonie. Co ciekawe, oprócz typowych rowerów, dostępna jest też nowość — dodatkowy napęd elektryczny w popularnym MTB! W dodatku im dłuższy jest czas wypożyczenia roweru, tym niższa cena za całą usługę. Dostępność różnych modeli w oddziale w Olsztynie można zweryfikować na stronie, korzystając z wygodnego kalendarza. Przy okazji wyświetli się też cena za rezerwację, a płatności można dokonać dzięki komfortowym metodom bankowości online (po zalogowaniu się w serwisie).

Rowery i inny sprzęt sportowy w Decathlon Rent!

Wygoda i komfort to nie wszystko. Nasza sieć wypożyczalni rowerów Decathlon Rent to kilka wyznaczników, które wspólnie tworzą idealne rozwiązanie dla nawet najbardziej wymagających (lub początkujących!) klientów:

  • Wypożyczaj rower online. Rezerwacja bez wychodzenia z tomu, podobnie jak płatność.
  • Im dłużej, tym taniej. Od jednego dnia, aż po wielotygodniowe wypożyczenie roweru, gdzie każdy kolejny dzień powiększa rabat.
  • Szeroka gama sprzętu. Od miejskich po górskie, składanych po elektryczne. W Decathlon Rent masz najszerszy wybór!
  • Znajdź nas w swoim mieście. Warszawa, Katowice, Olsztyn, Trójmiasto, Wrocław… to dopiero początek listy naszych punktów. Z czasem sieć ta będzie stale powiększana o kolejne placówki Decathlon.
  • Fachowe doradztwo. Jeśli mówimy, że sport to nasza pasja — z pewnością nie rzucamy słów na wiatr. Przekonaj się sam!
  • Najniższe ceny za najwyższą jakość. Dzięki połączeniu hali sprzedaży z usługami wypożyczenia, udało nam się wypracować najniższe możliwe ceny. Za jakość odpowiada nasze doświadczenie i ciągła styczność z najnowszymi technologiami w sporcie.

Potrzebujesz profesjonalnej wypożyczalni rowerów w swoim mieście? Daj nam o tym znać przez formularz kontaktowy! Jednak jeśli na mapie na naszych stronach widzisz swój sklep Decathlon z oznaczeniem „Decathlon Rent”, to oznacza, że możesz już korzystać z fachowych usług i najlepszego sprzętu jaki oferuje wypożyczalnia. Rower, narty, a może plecak? Wszystko to znajdziesz u nas, w bardzo przystępnych cenach. Zapraszamy!