Decathlon Rent - wypożyczalnia sprzętu fitness w twoim mieście

Sprawdź

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło Ci się słyszeć, że ktoś prowadzi fit życie. Określenie to stało się w ostatnich latach bardzo popularne. Wiele osób chętnie z niego korzysta. Czy jednak wiesz, co dokładnie oznacza ta modna sklejka dwóch słów? Być fit to bowiem coś więcej, niż tylko chodzenie raz w tygodniu na siłownię. To także zdrowa dieta, regularne wykonywanie ćwiczeń fizycznych oraz dbanie o stan swojego zdrowia — zarówno jeśli chodzi o ciało, jak i umysł. Taki tryb życia to także esencja tego, w jaki sposób można okazywać szacunek samemu sobie. Co otrzymujemy w zamian? Otóż naprawdę bardzo dużo! Przede wszystkim jest to odczuwalna poprawa naszego samopoczucie i kondycji. Brzmi dobrze? Oczywiście! A w tym wszystkim bardzo może nam pomóc wypożyczalnia sprzętu fitness. Obecnie usługa ta, w ramach oferty Decathlon Rent jest dostępna w aż pięciu polskich miastach — Warszawie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Wypożyczalnia sprzętu fitness i nie tylko — propozycja dla mieszkańców Warszawy

Życie w stolicy ma wiele zalet. Do największych z nich z powodzeniem można zaliczyć choćby to, że wszelkiego rodzaju atrakcje kulturalne i sklepy ma się zawsze w zasięgu ręki. Nie można zapominać także o tym, że w Warszawie odbywa się wiele wydarzeń, spotkań autorskich oraz premier — słowem, tętno tego miasta jest specyficzne i z pewnością odpowiada ono wielu osobom. Jest to szczególnie widoczne w czasach popularności influence marketingu. Mieszkanie w tej metropolii jest po prostu wysoce opłacalne!

Niekwestionowanym plusem Warszawy jest też to, iż znajduje się w niej całkiem sporo siłowni. Najczęściej jest tak, że podobne miejsca (w tym również kluby sportowe) mieszczą się w każdej dzielnicy. W konsekwencji wszyscy niemal mają możliwość uczęszczania na zajęcia tego typu w punkcie zlokalizowanym nieopodal własnego domu.

Po co więc Warszawiakom wypożyczalnia sprzętów fitness i innych sprzętów sportowych? Otóż istnieje kilka powodów przemawiających za tym, aby skorzystać z podobnego rozwiązania! Mowa jest m.in. o:

  • opcji zorganizowania sobie prywatnej siłowni. Nie każdy lubi uprawiać sport w towarzystwie innych ludzi;
  • możliwości przetestowania wybranych urządzeń;
  • skorzystaniu z wybranych przedmiotów w wybranym okresie (np. podczas rehabilitacji).

Oferta Decathlon Rent jest też stworzona z myślą o zapracowanych osobach, którym trudno jest wygospodarować czas na to, aby uczęszczać do siłowni (np. ze względu na nieregularne godziny pracy). Sprzęt do fitnessu znajdujący się we własnym domu dla takich ludzi powinien być doskonałą alternatywą.

Wypożyczalnia orbitreków — dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

Orbitrek to urządzenie, które ma wiele zalet, ale najważniejszą spośród nich jest to, że treningi na nim pozwalają na niebywale szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Zaledwie jedna godzina ćwiczeń umożliwia spalenie od 700 do 850 kcal, w zależności od intensywności wykonywanych ruchów. Dodatkowo wszelka aktywność fizyczna na orbitreku to również: pozytywny wpływ na poprawę kondycji, usprawnienie pracy układu krążenia, dotlenienie organizmu, ogólne polepszenie się samopoczucia. Efekty regularnych ćwiczeń na orbitreku mogą prawdziwie zaskoczyć. Powszechnie uznaje się, że trenażer eliptyczny to przykład jednego z najbardziej wszechstronnych sprzętów fitnes, jakie są dostępne na obecnym rynku. Trzeba tutaj jednak jasno zaznaczyć, że zakup podobnego urządzenie jest całkiem sporym wydatkiem. Oczywiście zachęcamy do poczynienia takiej inwestycji, ale mamy jedno zastrzeżenie. Mianowicie chodzi o to, aby nie kupować tzw. kota w worku. Trudno jest określić swoje indywidualne potrzeby i oczekiwania, a także zweryfikować to, czy dany model jest dla nas odpowiedni, jeśli nie poćwiczy się na nim przynajmniej przez kilka dni. W tym miejscu właśnie z pomocą przychodzi wypożyczalnia orbitreków w ramach oferty Decathlon Rent. Usługa ta jest dostępna dla Klientów m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Rzeszowie, Katowicach oraz we Wrocławiu.

Wypożyczalnia rowerów stacjonarnych w Katowicach

Bycie aktywnym fizycznie jest bardzo ważnym elementem codzienności. Czasami jednak trudno jest wygospodarować czas na to, aby wyjść do klubu fitness lub choćby pobiegać po okolicy. Żyjemy w czasach, w których poświęcamy naprawdę wiele godzin na to, aby robić karierę zawodową. Czy jest jakaś alternatywa? Oczywiście! Zawsze można trenować w zaciszu domowym, np. w przerwach od pracy (to opcja przede wszystko dla osób pracujących zdalnie, ale nie tylko dla nich). Wypożyczalnia rowerów stacjonarnych w takim przypadku wydaje się doskonałym pomysłem! Jak widać, lista pozytywów jest dość długa, a tak naprawdę bez trudu można by było dodać do niej jeszcze kilka punktów. Jeśli jesteś z Katowic lub okolic tego miasta, to możesz przetestować jeden z rowerków stacjonarnych w ramach usługi Decathlon Rent.

Wypożyczalnia ergometrów wioślarskich w Gdańsku

Zacznijmy najpierw od krótkiego wyjaśnienia tego, czym właściwe jest ergometr. Otóż jest to maszyna, która umożliwia treningi — a jakże! — wioślarzom. Urządzenie to jest przeznaczone przede wszystko do tego, aby sportowcy tego typu mieli szansę utrzymać dobrą kondycję przez cały rok. Wiadomo przecież, że sezon na wykonywanie ćwiczeń tego typu w wodzie, jest stosunkowo krótki, bo trwa przez zaledwie kilka miesięcy w roku. Okazuje się jednak, że nie trzeba rezygnować z ulubionej aktywności fizycznej tylko dlatego, iż za oknem pada śnieg. Ergometr wioślarski w tym wypadku przychodzi z pomocą! Podczas korzystania z tego urządzenia wprawiamy w ruch większość partii mięśni. Są to przede wszystkim mięśnie brzucha, rąk, nóg oraz barków. Ergometr jest w stanie poruszyć wszystkie wymienione mięśnie jednocześnie, co sprawia, że można go z powodzeniem wykorzystywać nawet w bardzo złożonym cyklu treningowym. W tym miejscu należy wspomnieć, iż maszyna ta wcale nie należy do najtańszych. Co więcej, na rynku pojawiają się dość często coraz to nowsze i bardziej zaawansowane modele! Co z tego wynika? Otóż to, że nie zawsze zakup takich produktów jest najbardziej opłacalną z możliwych opcji. Niekiedy wypożyczalnia ergometrów wioślarskich ma znacznie dłuższą listę plusów. Skorzystanie z usługi Decathlon Rent eliminuje problem kurzącego się sprzętu w sezonie letnim i pozwala na wypróbowanie nowości w każdym kolejnym sezonie zimowym. Jest to znacznie wygodniejsza opcja!

Wypożycz sprzęt fitness we Wrocławiu

Wypożyczalnia rowerów stacjonarnych znajduje się również we Wrocławiu. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że ta część Dolnego Śląska jest prawdziwym rajem dla amatorów kolarstwa. Liczba dróg rowerowych we Wrocławiu zachwyca, a dodatkowym atutem tej konkretnej okolicy jest to, iż naprawdę nie trzeba się zbyt mocno natrudzić, aby wyjechać z miasta i znaleźć się pośród malowniczych pól i lasów. Wielu rowerzystów przyjeżdża na Dolny Śląsk właśnie po to, aby w spokoju podróżować wsród krajobrazów, jakie dosłownie zapierają dech w piesiach. Ciekawy może wydać się również fakt, że wioski i miasta zlokalizowane w powiecie wrocławskim skrywają wiele interesujących zabytków — zarówno tych odnowionych i zadbanych, jak i takich, które lata swojej świetności mają już za sobą. Mimo wszystko pustostany i ruiny pałaców wciąż wyglądają bardzo imponująco. To dość naturalne, że w tak sprzyjających dla kolarzy warunkach, nasuwa się pytanie o to, po co w tym miejscu w ogóle istnieje wypożyczalnia rowerów stacjonarnych? Otóż smutna prawda jest taka, że niestety sezon na uprawianie tego typu aktywności fizycznej nie trwa cały rok. W zasadzie najlepsze miesiące dla rowerzystów to te od kwietnia aż do października. Póżniej zaczynają się chłodne i wilgotne dni. Czy jednak jest to równoznaczne z tym, że trzeba zrezygnować z ulubionego sportu (lub rekreacji) i stracić tym samym swoją kondycję? Absolutnie nie! Właśnie w tym miejscu z pomocą przychodzi usługa Decathlon Rent.

Jak już wspominaliśmy, wypożyczalnia sprzętu fitness to rozwiązanie, które jest dobre pod wieloma względami. Usługa ta jest dostępna w wielu polskich miastach. Można z niej skorzystać m.in. w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach oraz we Wrocławiu. W tym miejscu trzeba też zaznaczyć, że nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie. Wykwalifikowany zespół pracowników w sklepach sieci Decathlon chętnie pomorze dobrać sprzęt w taki sposób, aby maił on szansę sprostać indywidualnym oczekiwaniom każdego.