Decathlon Rent - wypożyczalnia sprzętu turystycznego w twoim mieście

Sprawdź

Z Katowic w kilka chwil można dostać się w Beskidy. Z Warszawy i Krakowa najpopularniejszy kierunek górski to Tatry. Poznań najbliżej ma w piękne Sudety. Jaki jest wspólny mianownik wszystkich tych miast? W każdym z nich można bez problemu wynająć na pewien czas sprzęt niezbędny w czasie letnich i zimowych podróży. Wypożyczalnia sprzętu turystycznego Decathlon Rent działa tu w twoich ulubionych sklepach z ubraniami i akcesoriami dla sportowców i podróżników!

Wypożyczalnia namiotów — nareszcie masz wybór!

Namiot karpiowy, kempingowy, samonośny, a może prosta budka turystyczna? Dla dwóch, trzech, pięciu osób? Razem z łóżkiem, szafą kempingową i plecakami? Wypożyczalnia namiotów daje mnóstwo nowych możliwości, bez konieczności dokonywania zakupów! Wystarczy wejść na stronę Decathlon Rent, wyszukać odpowiedni sprzęt, zarezerwować i opłacić, a będzie on gotowy do odbioru w wybranym punkcie — np. w Poznaniu albo Krakowie — w preferowanym terminie.

Wypożyczalnia namiotów to świetne rozwiązanie dla osób podróżujących czasem w pojedynkę, a innym razem w kilka osób. Zamiast każdorazowo nosić i rozkładać duży namiot albo decydować się na posiadanie na własność dwóch lub trzech modeli, można sprzęt ten wygodnie wynająć. Tym bardziej że w ofercie znajdują się różne propozycje! Oczywiście dużą popularnością w trybie wynajmu cieszą się namioty dla wielu osób, zarówno z jedną, jak i dwoma sypialniami. Nabycie takiego modelu wiąże się z dość sporym wydatkiem, tymczasem rozłożenie niewielkiej kwoty wypożyczenia np. na 5 osób, czyni rozwiązanie niezwykle opłacalnym. Wypożyczenie namiotu marki Arpenaz z 2 sypialniami na tydzień, z uwzględnieniem standardowej zniżki od Decathlon, da kwotę niespełna 67 zł za osobę. W Warszawie czy Katowicach można sprzęt turystyczny odebrać „od ręki” — to niezwykła zaleta całego systemu.

Wypożycz raki i czekan przed wyjazdem na tatrzańskie szlaki

Zima to wymagająca pora roku dla odwiedzających Tatry. Nie zawsze jest tam bezpiecznie, dlatego każdy turysta — nawet bardzo doświadczony — powinien stosować się do zaleceń TOPR. Gdy warunki sprzyjają, na szlaku należy pojawić się odpowiednio przygotowanym. Przede wszystkim trzeba uwzględnić właściwy ubiór, pozwalający na utrzymanie prawidłowych warunków termicznych dla organizmu. W tym celu zapraszamy do sklepów Decathlon, gdzie w wyborze pomagają doświadczeni pracownicy. Nie każde akcesorium trzeba jednak kupować. Wypożyczalnia sprzętu turystycznego rozpoczęła działalność w obrębie wybranych sklepów naszej sieci — to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną obniżyć koszty!

Co istotne, transakcji można dokonać zdalnie — wypożycz raki online, z gwarancją ceny i szybką płatnością internetową, bądź opłatą na miejscu. Dbając o własne bezpieczeństwo na trudnych szlakach, wypożycz czekan w Decathlon Rent i wybierz się w góry z pełnym wyposażeniem. W naszej wypożyczalni sprzętu turystycznego można też wygodnie przetestować najnowsze modele plecaków. Już po jednej wycieczce prawdopodobnie dowiesz się, czy dany model jest na tyle wygodny i odpowiedni, że zasługuje na dokonanie zakupu i zachowanie go na kolejne sezony.

Wypożyczalnia nosidełek. Bezpiecznie i wygodnie z dzieckiem w górach…

i nie tylko! Można przecież wybrać się na wycieczkę z Warszawy do Kampinoskiego Parku Narodowego, czy też np. na spacer poza granice Poznania. Nawet w Katowicach nie trzeba koniecznie wyjechać w góry, aby wypożyczenie nosidełka okazało się trafieniem w 10!

To oczywiście rozwiązanie dobre głównie dla zapracowanych rodzin, które nie są w stanie podejmować takich aktywności zbyt często. W innym przypadku prawdopodobnie ekonomicznie uzasadniony będzie zakup nosidła, jednak… przed jego dokonaniem można skorzystać z naszej wypożyczalni sprzętu turystycznego i je przetestować! A wszystko to dostępne online, z rezerwacją bez wychodzenia z domu.

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego — Katowice, Poznań, Warszawa i Kraków

Katowice są idealną bazą wypadową w góry. Blisko stąd nie tylko w przeróżne pasma Beskidu, bez problemu można też podjechać w Tatry. Wypożycz czekan i raki, odkrywaj wysokie góry po Polskiej i Słowackiej stronie, nie martwiąc się o sprzęt!

Poznań to miasto, z którego już niemal „widać” Alpy. Wystarczy wyjechać na niemiecką autostradę, a wygodna droga poprowadzi w te piękne góry ze świetnymi stokami — zarówno po niemieckiej, austriackiej, jak i włoskiej stronie. Warto pamiętać, że Alpy to też mnóstwo szlaków, malowniczych miejscowości i pięknych zamków, które można odwiedzić latem. Wypożyczalnia sprzętu turystycznego w Poznaniu zagwarantuje dostęp do wysokiej jakości akcesoriów w bardzo przystępnych cenach. Warto tę propozycję przemyśleć przed wyjazdem do strefy euro — zapraszamy do Decathlon Rent!

Kraków swego czasu fotografowany był z Tatrami w tle. Oczywiście góry nie znajdują się tuż za granicami miasta, ale kto da radę przejechać przez słynną Zakopiankę, ten może szykować się na świeże powietrze, niesamowite szczyty i ośrodki z basenami termalnymi. Wypożyczalnia sprzętu turystycznego w Krakowie da za to dostęp do markowych akcesoriów — plecaków, namiotów, kijków itd. Co najważniejsze, turyści mogą w ten sposób sporo zaoszczędzić, zostawiając w kieszeni nieco „dudków” na przyjemności na miejscu.

Warszawa żyje korporacyjnym, międzynarodowym tętnem, charakterystycznym dla niemal każdej stolicy. To oznacza, że każdy mieszkaniec prędzej czy później chce stąd wyjechać, aby zaznać nieco spokoju i po prostu odpocząć. Wypożyczalnia namiotów, bliskość mazur i dogodne połączenie drogowe — te trzy rzeczy z powodzeniem się łączą. Wszystkich z Warszawy i okolic, spragnionych kontaktu z naturą, przed wyjazdem zapraszamy do Decathlon Rent, gdzie można wyposażyć się w markowy sprzęt turystyczny.

Dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni sprzętu turystycznego Decathlon Rent?

Usługa „Rent” to nie tylko wypożyczalnia namiotów, ale i kompleksowe rozwiązanie dla początkującego turysty. Pełne zaopatrzenie się w sprzęt dla podróżnika może być dość obciążające finansowo. Kilkaset złotych za namiot, drugie tyle za plecak. Do tego kijki do nordic walking, lodówka turystyczna i nosidełko dla dziecka. W Tatrach również czekan i raki. Wypożycz te wszystkie przedmioty razem, ponosząc minimalny koszt, który w Decathlonie zmniejsza się wraz z okresem wynajmu! Dlaczego jeszcze warto?

  • Bo masz wybór. Wypożyczalnia namiotów dysponuje wieloma różnymi modelami i wielkościami sprzętów, a do tego stale wprowadzane są kolejne akcesoria z bieżącej oferty.
  • Oszczędzasz miejsce. Wypożyczalnia sprzętu turystycznego gwarantuje ci dostępność najwyższej jakości atrybutów podróżnika, które będą gotowe w sam raz na wyprawę. A przez resztę roku nie trzeba ich chować w kątach mieszkania!
  • Możesz wszystko zrobić online! Wypożycz czekan i raki przed wyjazdem w Tatry, dokonując rezerwacji przez internet. Odbioru i zwrotu dokonujesz w sklepie, ale płatność i potwierdzenie dostępności załatwisz w dowolnej przeglądarce internetowej.
  • Podróżowanie z dziećmi nigdy nie było łatwiejsze. Wypożyczalnia nosidełek to rozwiązanie dedykowane dla świeżo upieczonych rodziców, dzięki któremu wyjście na szlak z pociechą stanie się bardzo komfortowe — zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Warto pamiętać, że nasza wypożyczalnia sprzętu turystycznego działa głównie w dużych miastach, jak Kraków i Warszawa, ale sieć stale się rozwija. Jeśli Twoich okolic nie ma jeszcze na mapie Decathlon Rent, to daj nam znać, że taka usługa przyda się w nowym regionie. Zapraszamy do odwiedzania naszych stron, gdzie regularnie pojawiają się informacje o rozwoju usługi.