Decathlon Rent - wypożyczalnia trenażerów rowerowych

Sprawdź

Jazda na rowerze to aktywność wybierana przez wiele osób. Cieszy się popularnością wśród dorosłych i dzieci. Można powiedzieć, że jest to sport dla każdego - zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, dla których jazda na rowerze jest po prostu ulubionym hobby.

Wycieczki rowerowe to popularny sposób na spędzanie wolnego czasu i dbanie o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. O ile w sezonie od wiosny do jesieni możemy jeździć na rowerze do woli, to zimą, jest to już uzależnione od pogody. Trudne warunki atmosferyczne i śnieg utrudniają przemieszczanie się jednośladem i mogą być niebezpieczne. Warto wtedy postawić na trenażery rowerowe - urządzenia, do których montuje się swój własny rower. Dzięki trenażerom rowerowym można kontynuować treningi w zaciszu domowym niezależnie od pogody.

Jeśli nie masz możliwości zakupu trenażera rowerowego, lub wręcz przeciwnie - planujesz taki zakup, ale nie wiesz jaki model będzie najlepszy, skorzystaj z wypożyczalni trenażerów rowerowych. W Decathlon Rent znajdziesz wiele modeli trenażerów uznanych marek, które wynajmiesz na dowolny okres, w zależności od potrzeb. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz możliwość przetestować sprzęt i wybrać taki, który najlepiej spełni Twoje wymagania.

Wypożyczalnia trenażerów Decathlon Rent - sprawdź dostępność sprzętu w Katowicach

Mimo iż Katowice kojarzą się głównie z betonową dżunglą i dość industrialnym krajobrazem, to tak naprawdę tutejsza infrastruktura drogowa jest niezwykle przyjazna kolarzom. Szlaki rowerowe na Śląsku są dobrze oznakowane i przebiegają nie tylko przez miasta, ale prowadzą także przez lasy. Naturalnym skutkiem takiego stanu rzeczy jest to, że wiele osób z Katowic i okolic chętnie korzysta z tego dwukołowego środka transportu. Sezon na tę aktywność trwa przez ponad połowę roku. Wiosną, latem i przez część jesieni z powodzeniem można pokonywać kolejne kilometry na rowerze. Niestety, gdy listopad przynosi niskie temperatury i częste deszcze, amatorzy tego sportu nierzadko są zmuszeni do pozostania w domach. Czy to oznacza, że trzeba w tej sytuacji całkowicie zrezygnować z ruchu tego typu? Absolutnie nie!

Jak zadbać o swoją kondycje, gdy na zewnątrz panuje chłód i plucha? Wypożycz trenażer rowerowy i ćwicz na nim w domowym zaciszu. Dlaczego opcja wypożyczenia sprzętu jest dobrym pomysłem? Oto kilka argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem: możliwość sprawdzenia konkretnego modelu przed podjęciem decyzji o jego zakupie, opcja dla osób potrzebujących rehabilitacji (trenażer rowerowy będzie im potrzeby wyłącznie na określony czas, a nie w trybie ciągłym, więc wypożyczenie wychodzi po prostu taniej), perspektywa zweryfikowania, czy taki sprzęt rzeczywiście spełnia nasze oczekiwania

Jeśli jesteś z Katowic, to usługa Decathlon Rent pozostaje w Twoim zasięgu. Wypożyczalnia sprzętu sportowego jest zlokalizowana przy ulicy Alpejskiej 5, tuż obok galerii handlowej 3 Stawy.

Wypożyczalnia trenażerów rowerowych w Warszawie

Wynajmij trenażer rowerowy w ramach usługi Decathlon Rent w Warszawie! W tej lokalizacji konsumenci mają do wyboru następujące modele:

 • In’Ride 500 Van Rysel — cechą charakterystyczną modelu jest jego cicha praca, urządzenie działa płynnie. Jest to wytrzymały sprzęt treningowy, który naprawdę dobrze odtwarza jazdę po szosie. Cena za wypożyczenie to 20 zł za jeden dzień;
 • Elite DIRETO (trenażer interaktywny) — trening na nim może przebiegać przy wsparciu wybranej przez siebie aplikacji. Urządzenie to jest kompatybilne ze Zwift. Cena za wypożyczenie trenażera Elite to 40 zł za jeden dzień;
 • TUO (trenażer interaktywny) — wyróżnia się cichą pracą, jest kompatybilny ze Zwift, o maksymalnym nachyleniu 10%. Cena za wypożyczenie to 40 zł za jeden dzień;
 • In’Ride 100 Van Rysel — sprawdzi się nie tylko podczas treningów interwałowych, ale także w trakcie faz odpoczynku oraz w trakcie rozgrzewki. Cena za wypożyczenie to 20 zł za jeden dzień;
 • Elite Direto XR-T — cichy i precyzyjny, wyposażony w zintegrowany czujnik mocy. Cena za wypożyczenie to 40 zł za jeden dzień;
 • Tacx Vortex — urządzenie to pozwala zmierzyć parametry takie jak prędkość, pokonywany dystans, kadencję pedałowania, moc oraz procent nachylenia. Cena za wypożyczenie to 30 zł za jeden dzień.
 • Flow Smart TACX — model oferuje programowane treningi, wirtualne, realistyczne wyścigi i wiele więcej. Cena za wypożyczenie to 30 zł za jeden dzień.
 • Trenażer SUITO-T - ociąga moc 2900W i symuluje podjazdy do 15%

Produkty te są dostępne w oddziałach Decathlon Rent w Warszawie, m.in. w placówkach: Reduta, Targówek, Okęcie, Ostrobramska, Bemowo, Wilanów.

Wypożyczalnia interaktywnych trenażerów i pozostałych sprzętów sportowych w Gdańsku

Jeśli jesteś amatorem jazdy na rowerze i nie chcesz rezygnować z tego sportu w miesiącach jesiennych i zimowych, to wypożycz trenażer interaktywny i ciesz się możliwością uprawiania ulubionego sportu nawet wtedy, gdy na zewnątrz pasuje mróz!

Urządzenia te są wyposażone w koło zamachowe oraz również w bluetooth i elektronikę, która odpowiada za pomiar poszczególnych parametrów w trakcie ćwiczeń. W zależności od zaawansowania technologicznego możemy wyróżnić dwa typy trenażerów: magnetyczne, elektromagnetyczne. W obu przypadkach jest to rozwiązanie znacznie droższe od np. trenażerów rolkowych. Warto jednak nieco dopłacić i mieć możliwość skorzystania ze znacznie bardziej zaawansowanych możliwości.

Jedną z bardziej charakterystycznych cech trenażerów interaktywnych jest to, że nie wymagają one demontowania tylnego koła roweru. Maszynę umieszcza się po prostu na stelażu i podłącza do wmontowanej w trenażer kasety. Co zyskujemy w ten sposób? Przede wszystkim większe natężenie niż to, które oferują nam trenażery rolkowe. Jest to zasługa elektroniki sterującej kołem zamachowym.

Trenażery interaktywne są też cięższe i większe od tych tradycyjnych (rolkowych) oraz są pozbawione opcji złożenia mechanizmu koła zamachowego, a co za tym idzie proces ich rozkładania jest bardziej skomplikowany. Jeśli nie jesteś pewien, jaki model urządzenia będzie dla Ciebie najlepszy lub wiesz, że będziesz korzystał z tego produktu tylko przez określony czas (np. podczas rehabilitacji), wypożycz trenażer. Mieszkańcy Gdańska i okolic z powodzeniem mogą skorzystać z usługi Decathlon Rent (Przymorze lub Rumia).

Decathlon Rent Wrocław - trenażer jako alternatywa dla roweru poza sezonem

Dolny Śląsk to istny raj dla wszystkich miłośników jazdy rowerem. We Wrocławiu znajdujemy naprawdę dużo ścieżek rowerowych. W sezonie dużą popularnością cieszy się wypożyczalnia rowerów, ale żeby nie rezygnować z treningów w zimie, warto rozważyć wynajem trenażera rowerowego. Takie rozwiązanie pozwoli Ci zadbać o dobrą formę przez cały rok.

Trenażery cechuje kompatybilność z większością rowerów, oponę łatwo wpiąć i zdjąć, więc po zakończonej przejażdżce można sprzęt złożyć dla łatwiejszego przechowywania. Sprawdź ofertę trenażerów dostępnych w Decathlon Rent. Sprzęt wyróżnia się solidną budową, stabilnością, cichą pracą i nieskomplikowanym systemem montażowym. Szybki w instalacji - wystarczy wpiąć rower i można trenować.

Jeśli zamierzasz w przyszłości kupić podobne urządzenie, to zachęcamy Cię do wypróbowania najpierw kilku modeli z naszej oferty. Dzięki temu będziesz miał szansę realnie ocenić, jakie cechy produkty są w Twoim przypadku najistotniejsze. Cena za wypożyczenie trenażera rowerowego w tej lokalizacji waha się od 20 do 50 zł za jeden dzień. Usługa Decathlon Rent jest dostępna we Wrocławiu w następujących punktach: Korona, Bielany Wrocławskie.

Przetestuj trenażer rowerowy - zapraszamy do wypożyczalni sprzętu Poznaniu

Wypożyczalnia Decathlon Rent ma swój oddział również w Poznaniu. Można z niej skorzystać w następujących punktach: Winogrady, Franowo, Swadzim, Komorniki.

Do wyboru w tych lokalizacjach są najwyższej jakości trenażery rowerowe. Cena za ich wypożyczenie waha się od 15 do 50 zł za jeden dzień. To bardzo opłacalna opcja, która pozwala poznać indywidualne cechy poszczególnych urządzeń i w konsekwencji kupić model, który najlepiej pasuje do Twoich preferencji.

Jak wynająć trenażer rowerowy - zasady działania usługi Decathlon Rent

Wypożyczalnia sprzętu sportowego Decathlon Rent, umożliwia Klientom wypróbowanie różnych produktów, np. trenażerów rowerowych, nart oraz kajaków. Usługa jest dostępna wyłącznie dla pełnoletnich posiadaczy konta na platformie Decathlon Rent.

Cały proces wypożyczenia sprzętu jest bardzo intuicyjny i szybki w realizacji. Wystarczy, że:

 • 1. Wyszukasz odpowiedni produkt z oferty Decathlon Rent;
 • 2. Zarezerwujesz go i opłacisz — wszystko w trybie online;
 • 3. Odbierzesz zarezerwowany i opłacony produkt w wybranym przez siebie punkcie.

To dosłownie kilka kliknięć, na które trzeba przeznaczyć zaledwie minutę! Oczywiście nie wliczając w to czasu potrzebnego na wybór odpowiedniego urządzenia.

W jakich miastach znajdują się punkty odbioru?

Na stronie internetowej Decathlon Rent znajduje się pełna lista sklepów realizujących tę usługę. Obecnie są one zlokalizowane w największych polskich miastach (np. Katowice, Poznań, Gdańsk, Wrocław i Warszawa), ale trwają pracę, których skutkiem ma być udostępnienie opcji wypożyczenia we wszystkich oddziałach firmy.

Ile to kosztuje?

Nie ma jednej ceny dla wszystkich przedmiotów. Są one ustalane indywidualnie, w zależności od wybranego produktu. W przypadku trenażerów rowerowych, którym poświęcony jest ten artykuł, opłata za wypożyczenie waha się od 15 do 50 zł za jeden dzień. Takie warunki są nad wyraz korzystne, ponieważ zakup nowego trenażera to wydatek rzędu od 1600 do 5700 złotych. Przy czym należy zauważyć, że kupując dane urządzenie jesteśmy trochę zmuszeni do podjęcia ryzyka. Nie mając możliwości przetestowania produktu nigdy nie możemy mieć pełnej pewności co do tego, że spełnia ono nasze oczekiwania. Dlatego też już dziś wypożycz trenażer rowerowy, poznaj jego możliwości i zweryfikuj swoje preferencje względem sprzętu tego typu!

Wypożyczalnia trenażerów rowerowych w ramach usługi Decathlon Rent działa tylko w przestrzeni internetowej. Klienci mogą dokonywać rezerwacji i uiszczać opłaty online. To bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie — intuicyjny panel pozwala przejść przez cały proces nierzadko w czasie krótszym niż jedna minuta! To dosłownie zaledwie kilka kliknięć, jeśli jest się zdecydowanym co do tego, jakie urządzenie chce się wypróbować. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Decathlon Rent to nie tylko wypożyczania trenażerów, ale także innych sprzętów sportowych, takich jak kajaki, rowery, deski SUP, wyposażenia dla turystów, nart i wielu innych produktów. Punkty odbioru są zlokalizowane w większości dużych miast w Polsce, co czyni usługę dostępną praktycznie dla wszystkich. W sklepach można skonsultować się z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy chętnie wskażą możliwe rozwiązania i uargumentują ten wybór.