Decathlon Poznań Winogrady ..

Zapraszamy do sklepu Decathlon Poznań Winogrady. Ekipa naszego sklepu to pasjonaci sportu, którzy pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu i podzielą się swoimi sportowymi doświadczeniami.

Moje wypożyczenia (38)

Opinie użytkowników (5)

 • DW

  Odebrałem trenażer jak nowy , spakowany rano w sobotę bez najmniejszego problemu. Użytkowałem trzy dni , wszystko sprawne i w komplecie. W poniedziałek około 17 oddałem . Skorzystam jeszcze , polecam .

  Dariusz Wlistopad 2020

 • Rt

  Wszystko ok - rower dobrze przygotowany, koła wycentrowane, ciśnienie w oponach również. Jedyne co bym zasugerował - to wkręcić choć jeden koszyk na bidon, to na prawdę dużo nie kosztuje a oszczędza czas bo przecież pedały trzeba sobie swoje zamontować i a siodło ulubione również ;-)

  REMIGIUSZ tlistopad 2020

 • PS

  bardzo pomocna i przychylna obsługa. Produkt ok - sprawny, działający, dużo dodatków

  Przemysław Spaździernik 2020

 • DW

  Wypożyczenie przebiegło bardzo sprawnie a sam sprzęt jest godny polecenia dla kogoś kto chce spróbować go np. przed zakupem. Jedyne na co chciałem zwrócić uwagę to kwestia oddawania sprzętu. Rozumiem, że powinien być oddany czysty i suchy, ale w przypadku wypożyczenia na 1 dzień jest to praktycznie niemożliwe. Trzeba by w takiej sytuacji pływać tylko chwilę rano a później czekać aż wyschnie. Miałem deskę 4 dni. Ostatniego dnia również pływałem, po czym solidnie starałem się wytrzeć deskę i dałem jej trochę czasu na wyschnięcie, ale tak naprawdę to potrzebuje ona kilku godzin na wyschnięcie przy dobrej pogodzie. (kamizelka i leash schną dłużej niż 1 dzień). Proponuję jakoś uwzględnić dodatkową opłatę za mokry sprzęt już w samym wypożyczeniu lub wziąć pod uwagę specyfikę tego sprzętu i być mniej restrykcyjnym przy odbiorze (w moim przypadku tak postąpiono, dzięki).

  Dominik Wwrzesień 2020

 • KK

  Produkt sam w sobie bardzo fajny i obsługa bardzo miła, sympatyczna i pomocna.

  Krzysztof Ksierpień 2020