Decathlon Rumia ..

Zapraszamy do sklepu Decathlon Rumia. Naszą ekipę tworzą pasjonaci sportu, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie!

Opinie użytkowników (9)

 • KK

  Wszystko ok

  Krzysztof Kpaździernik 2021

 • LW

  Niestety nastawiony pozytywnie do pomysłu wynajmu namiotu całkowicie się zawiodłem. Namiot ze starannością i sprzątaniem złożony podczas dorobnego deszczu. Jak to wygląda w praktyce oddany 2h później. Został uznany za nie do końca czysty i suchy. Awykonalne w takiej sytuacji. Brak zrozumienia i elastyczności. A na dodatek po informacji, że otrzymałem szpilki czasami całkowicie powyginane otrzymałem odpowiedź, że różne osoby wypożyczają przede mną. Farsa ! Nigdy więcej nie wypożycze namiotu z decathlon. Kosztowało to dodatkowo 80 zł. Wyjątkowo nie miałem siły i czasu dłużej dyskutować z tym nie życiowym podejściem i nieuczciwością, także z kierownik.

  Leszek Wsierpień 2021

 • PW

  Wypozyczenie deski żeby spróbować swoich sił super sprawa.Trzeba tylko pamiętać żeby oddac wszystko suche.Bardzo dobra i wyrozumiała obsługa w Decathlon Rumia.

  Paweł Wsierpień 2021

 • GM

  wszystko ok

  Grzegorz Msierpień 2021

 • GM

  Pierwszy raz na SUP-ie, 80 kg, jezioro, wrażenia b. dobre. Stabilna, sporo miejsca. Pewnie przez to wolniejsza ale na początek to byłoby to. Fajnie, że można wypożyczyć i przetestować. Pozdrawiam ekipę z Rumi.

  Grzegorz Mlipiec 2021

 • DG

  Radzę mieć ze sobą swoje klucze i dobre pojęcie o serwisowaniu roweru. Rower dostałem z dużym luzem na rurze sterowej, śrubami dokręconymi tak, że giął się klucz, a po paru kilometrach wyszła opadająca sztyca, którą już do końca 500km podróży musiałem dokręcać. Na szczęście obsługa miła, a pogoda super.

  Damian Gczerwiec 2021

 • JB

  Wypożyczenie, sposób rezerwacji, zwrot - wszystko bez zastrzeżeń. A sam sprzęt super sprawa - fajnie, że można przetestować przed ewentualnym zakupem.

  Jakub Bmarzec 2021

 • KK

  Świetne wrażenie z jazdy, rower naprawdę sprawdza się na podjazdach. Pozwala lekko pokonywać przeszkody. Prosta obsługa. Polecam.

  Kamila Kstyczeń 2021

 • AW

  Fajnie że jest taka możliwość aby wypożyczyć trenażer. Opis produktu trochę jednak ubogi. Nie mogłem podłączyć swojego własnego roweru z kołami 29 cali i musiałem kombinować. Fajnie jakby ta i pewnie inne informacje pojawiły się w opisie.

  Adam Wpaździernik 2020