Decathlon Rumia.

Zapraszamy do sklepu Decathlon Rumia. Naszą ekipę tworzą pasjonaci sportu, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie!

Opinie użytkowników (27)

 • Odbiór i zwrot przebiegł bardzo sprawnie. Wymiana pedałów na spd oraz regulacja wysokości siodełka wykonana przez pracownika działu. Możliwość wypożyczenia pozwala na dokonanie przymiarki przed ewentualnym zakupem. Chcialbym mieć większy wybór rowerów w rozmiarze M lub S.

  Piotr Kwrzesień 2022

 • Bardzo fajna sprawa ,jeżeli chodzi o wypożyczenie sprzętu. Zrobiłem gravelem Triban 94 km ,był to mój pierwszy kontakt z tego typu rowerem ,do tej pory jedynie MTB. Wrażenia jak najbardziej pozytywne rower zdecydowanie szybszy 80 % asfalt lub twarde nawierzchnie komfort mniejszy niż MTB ale to pewnie specyfika jazdy na takim sprzęcie. Szukam roweru na wypady ok 100 km ze zdecydowaną przewagą asfaltu i nadal waham się między gravelem a crossem. Tak czy inaczej sam rower jak samo wypożyczenie i przetestowanie na dłuższym dystansie jak najbardziej na duży plus.Pozdrawiam

  Grzegorz Jsierpień 2022

 • rower gotowy do odbioru, wszystko sprawne, oddanie również bezproblemowe

  Adam Zsierpień 2022

 • Rower,czysty w bardzo dobrym stanie, miła obsługa sklepu . Używany przez córkę lat 11 w Borach Tucholskich . Dzienne przebiegi około 30 km. Sprawdzał się bardzo dobrze. Polecam.

  Michał Bsierpień 2022

 • Procedura wypożyczenia i zwrotu roweru bardzo prosta,wszystko załatwione sprawnie.

  Andrzej Wsierpień 2022

 • Moim zdaniem jest nie poważne wypożyczać rowery bez dzwonka, świateł i odpowiedniej sygnalizacji. We Francji jeżdżenie bez tych elementów jest karane. Dla bezpieczeństwa waszych klientów powinniście to zainstalować na każdym rowerze. Aleksander Koper

  Alexandre Ksierpień 2022

 • Cena za wynajem bardzo atrakcyjna, sprzęt w dobrym stanie, aczkolwiek regulamin odnoszący się do zwrotu towaru jest bez sensu. Jeżeli wypożyczamy sprzęt na "jeden dzień" oznacza to, że musimy go odebrać i zwrócić w godzinach pracy sklepu w danym dniu, a nie przed upływem doby. Według regulaminu sprzęt trzeba zwrócić zupełnie suchy, co przy takiej formie wynajmu jest niemożliwe, ponieważ nie ma czasu na dosuszenie tekstylnych części deski SUP czy kapoka. W związku z tym zostałem obciążony dodatkowo 80zł.

  Mateusz Jsierpień 2022

 • 15 min czekania aż przyjdzie obsługa. Ja rozumiem, że sezon i dużo klientów. wystarczy powiedzieć: "przepraszamy, mamy duży ruch, będzie musiała pani poczekać kilka minut". Nikt nawet "dzien dobry" nie odpowiada. oddałam sprzęt i tez zero "dowidzenia, do zobaczenia, wszystko ok" nic. nie wiedziałam czy juz mogę isc czy jeszcze sprzet jest sprawdzany. moze warto pomyslec o zatrudnieniu dodatkowego personelu

  Karolina Ksierpień 2022

 • Namiot sam w sobie jest naprawdę poręczny, wygodny i całkiem przestrzenny dla dwóch osoby 1.70m. Minusem był brak śledzi w zestawie, ponieważ poniosłam koszt wypożyczenia kolejnego namiotu. Po zgłoszeniu sprawy na czacie korespondent zapewniał ze zostanie ona rozwiązana, w momencie oddawania namiotu nikt nie wiedział o takiej sytuacji jak i o sposobie rozwiązania jej. Ponownie przypominałam się w wiadomości na czacie ale bez odzewu.

  Daria Glipiec 2022

 • Świetnej jakości sprzęt, polecam nawet najbardziej początkującym! Łatwa obsługa, pompka w zestawie.

  Agnieszka Plipiec 2022

 • Mojej rezerwacji nie było w systemie ale załoga sklepu z Panem Sebastianem na czele rozwiązała problem. Gdyby nie oni to spałbym po stolikiem, który jako jedyny był widoczny w wewnętrznym systemie. Zrobili dla mnie i dla Decathlon świetną robotę.

  Lukasz Dlipiec 2022

 • Wszystko super, polecam!

  Jakub Nczerwiec 2022

 • Wszystko super. Bardzo miła obsługa, rower w bardzo dobrym stanie technicznym. Polecam.

  Karol Sczerwiec 2022

 • Obsługa super. Rower turbo nie wygodny. Łańcuch nie naoliwiony. Przydałby się dokładniejszy serwis między wypożyczenia mi.

  Adrian Gczerwiec 2022

 • Nowy sprzęt, bez problemu z odbiorem i zwrotem. Polecam!

  JACEK Pczerwiec 2022

 • Wspaniała Obsługa

  Piotr Kmaj 2022

 • Szybko, sprawnie. Polecam.

  Szymon Rmaj 2022

 • Rower dobrze przygotowany. Wzrost 190cm, wypożyczony to L, jakbym miał kupić to XL. Pierwsza wyprawa na gravelu. Trasa 130km po wszystkich rodzajach nawierzchni. Muszę przyznać że całkiem dobrze sobie radził, najbardziej odczuwalny brak amortyzacji z MTB. Najtrudniejsza nawierzchnia to luźne kamienie. Może na szerszej oponie byłoby lepiej. Rozważam zakup gravela jako uzupełnienie do MTB. Sam pomysł wypożyczenia i spróbowania bardzo dobry. Polecam

  Robert Lkwiecień 2022

 • Wszystko ok

  Krzysztof Kpaździernik 2021

 • Niestety nastawiony pozytywnie do pomysłu wynajmu namiotu całkowicie się zawiodłem. Namiot ze starannością i sprzątaniem złożony podczas dorobnego deszczu. Jak to wygląda w praktyce oddany 2h później. Został uznany za nie do końca czysty i suchy. Awykonalne w takiej sytuacji. Brak zrozumienia i elastyczności. A na dodatek po informacji, że otrzymałem szpilki czasami całkowicie powyginane otrzymałem odpowiedź, że różne osoby wypożyczają przede mną. Farsa ! Nigdy więcej nie wypożycze namiotu z decathlon. Kosztowało to dodatkowo 80 zł. Wyjątkowo nie miałem siły i czasu dłużej dyskutować z tym nie życiowym podejściem i nieuczciwością, także z kierownik.

  Leszek Wsierpień 2021

 • Wypozyczenie deski żeby spróbować swoich sił super sprawa.Trzeba tylko pamiętać żeby oddac wszystko suche.Bardzo dobra i wyrozumiała obsługa w Decathlon Rumia.

  Paweł Wsierpień 2021

 • wszystko ok

  Grzegorz Msierpień 2021

 • Pierwszy raz na SUP-ie, 80 kg, jezioro, wrażenia b. dobre. Stabilna, sporo miejsca. Pewnie przez to wolniejsza ale na początek to byłoby to. Fajnie, że można wypożyczyć i przetestować. Pozdrawiam ekipę z Rumi.

  Grzegorz Mlipiec 2021

 • Radzę mieć ze sobą swoje klucze i dobre pojęcie o serwisowaniu roweru. Rower dostałem z dużym luzem na rurze sterowej, śrubami dokręconymi tak, że giął się klucz, a po paru kilometrach wyszła opadająca sztyca, którą już do końca 500km podróży musiałem dokręcać. Na szczęście obsługa miła, a pogoda super.

  Damian Gczerwiec 2021

 • Wypożyczenie, sposób rezerwacji, zwrot - wszystko bez zastrzeżeń. A sam sprzęt super sprawa - fajnie, że można przetestować przed ewentualnym zakupem.

  Jakub Bmarzec 2021

 • Świetne wrażenie z jazdy, rower naprawdę sprawdza się na podjazdach. Pozwala lekko pokonywać przeszkody. Prosta obsługa. Polecam.

  Kamila Kstyczeń 2021

 • Fajnie że jest taka możliwość aby wypożyczyć trenażer. Opis produktu trochę jednak ubogi. Nie mogłem podłączyć swojego własnego roweru z kołami 29 cali i musiałem kombinować. Fajnie jakby ta i pewnie inne informacje pojawiły się w opisie.

  Adam Wpaździernik 2020