Namiot kempingowy Arpenaz 4.2 F&B 4-osobowy, 2 sypialnie

Namiot kempingowy Arpenaz 4.2 F&B 4-osobowy​,​ 2 sypialnie

TurystykaDecathlon Swadzim

Informacje o produkcie

Namiot dla 4 osób z 2 osobnymi sypialniami i dużym przedsionkiem. Chłód i zaciemnienie. Namiot jest doskonale wyposażony: - podłoga z rantem​,​ którą w razie deszczu można od strony wejścia podnieść - przezroczyste okno z zasłoną - siatkowe okno z zasłoną - 2 kieszenie w każdej sypialni i 8 w przedsionku Stelaż na pałąkach typu wszystko w jednym. Zalecamy rozkładanie w 2 osoby. Nasza technologia Fresh&Black bazuje na tkaninie o wskaźniku UPF 50+.Uwaga: znaczna ilość promieniowania UV przedostaje się przez otwarte wejście. Wentylowany tropik nad przedsionkiem: lepsza przewiewność i ograniczenie kondensacji pary wodnej wewnątrz namiotu. Na zewnątrz każdej sypialni znajduje się górna klapka wentylacyjna. Wewnątrz każdej sypialni znajduje się duża dolna klapka wentylacyjna. Przedsionek wyposażony jest w moskitierę​,​ a sypialnie w moskitiery górne. Prawidłowo rozstawiony namiot z dobrze naciągniętymi wszystkimi linkami jest odporny na wiatr o sile 6 wiejący z prędkością 50 km​/​godz. Szwy uszczelnione taśmami klejonymi termicznie. Podłoga z polietylenu o gramaturze 140 g​/​m². Prostokątny pokrowiec | 60 x 30 x 30 cm | 54 litry | 12​,​3 kg Sypialnia jest zaprojektowana na maksymalnie 2 materace o szerokości 70 cm.

Więcej informacji

Link do strony produktu

Lokalizacja

Opinie (0)

  Właściciel oferty

  Decathlon Swadzim

  Decathlon Swadzim

  Zapraszamy do sklepu Decathlon Swadzim. Naszą ekipę tworzą pasjonaci sportu którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie!

  Zapraszamy do sklepu Decathlon Swadzim. Naszą ekipę tworzą pasjonaci sportu którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie!

  Wybierz daty
  40,00 zł za 1. dzień