Trenażer ELITE Suito

Trenażer ELITE Suito

RoweryDecathlon Zakopianka

Informacje o produkcie

Suito to interaktywny model trenażera od włoskiego producenta Elite. Rowerzysta korzystając z tego urządzenia doznaje realistycznych wrażeń. Wszystko po to​,​ aby trening w domowym zaciszu był jak najbardziej efektywny. To pierwszy tego typu trenażer​,​ posiadający napęd bezpośredni (Direct Drive). Konfiguracja Suito Plug&Play jest szybka i łatwa​,​ a co najważniejsze zajmuje mniej niż 5 minut. Wystarczy rozłożyć nogi akcesorium i podłączyć je do zasilania​,​ by cieszyć się z możliwości jazdy o każdej porze roku​,​ a w szczególności zimą​,​ kiedy pogoda nie sprzyja. W modelu Suito została fabrycznie zamocowana 11-rzędowa kaseta Sunrace o stopniowaniu 11-28. Trenażer pasuje do większości rowerów​,​ za sprawą zwartej i solidnej konstrukcji. Dodatkowo dzięki zintegrowanemu uchwytowi przenoszenie urządzenia jest o wiele prostsze. Najważniejsze informacje: - Rodzaj: bezpośredni​,​ interaktywny​,​ - Opór: magnetyczny​,​ kontrolowany elektronicznie​,​ - Masa koła zamachowego: 3​,​5 kg​,​ - Symulacja podjazdu: do 15%​,​ - Kompatybilność: Zwift​,​ My E-Training​,​ TrainerRoad​,​ Kinomap​,​ Rouvy​,​ The Sufferfest​,​ Bikevo​,​ - Współpraca z urządzeniami: komputer​,​ smartfon​,​ tablet​,​ zegarki sportowe​,​ - Protokoły wymiany danych: ANT+​,​ F-EC i Bluetooth​,​ - Zgodne kasety: Shimano 9​/​10​/​11-speed (MTB​/​Road)​,​ SRAM 9​/​10​/​11-speed (Road)​,​ - Maksymalna moc: 1900W (40 km​/​h) 2900W (60 km​/​h)​,​ - Obsługiwane standardy mocowania: 130 - 135 x 5mm QR​,​ 142 x 12mm TA​,​ - Wymiary: 760 x 560 x 495mm (rozłożony)​,​ 560 x 150 x 495 (złożony). W skład zestawu wchodzą: - Trenażer ELITE Suito​,​ - zacisk do koła pod trenażer​,​ - podstawka pod przednie koło. UWAGA! Antena ANT+ nie jest załączona w zestawie.

Lokalizacja

Opinie (0)

  Właściciel oferty

  Decathlon Zakopianka

  Decathlon Zakopianka

  Zapraszamy do sklepu Decathlon Zakopianka. Naszą ekipę tworzą pasjonaci sportu, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie!

  Zapraszamy do sklepu Decathlon Zakopianka. Naszą ekipę tworzą pasjonaci sportu, którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie!

  Wybierz daty
  60,00 zł za 1. dzień