Decathlon Bielany Wrocławskie ..

Decathlon Bielany zaprasza do skorzystania z usługi wypożyczeń sprzętu sportowego. Nasza ekipa sportowców w profesjonalny sposób przygotuje Twój sprzęt i doradzi w wyborze.

Moje wypożyczenia (35)

Opinie użytkowników (10)

 • MB

  Rower bardzo przyjemny, dobrze przygotowany. Było małe utrudnienie ze względu na nieplanowane zamknięcie sklepu spowodowane przez decyzje rządu o zamknięcie galerii, ale nie poważnego. Ogólnie bardzo dobre doświadczenie, polecam.

  Mattia Blistopad 2020

 • ŁT

  Porządna maszyna. Polecam zarówno rower jak i usługę rent.

  Łukasz Tlistopad 2020

 • HW

  Wszystko bardzo sprawnie poszło, polecam.

  Henryk Wlistopad 2020

 • Jj

  Opcja wypożyczenia jest super! Niestety nie obyło sie bez problemów tech. W rowerze do wypożalni zacisk sztycy chyba lepiej sprawdziłby się taki z szybko zamykaczem bo śruba miała już zajechany łebek. Zwłaszcza, że ten rower nie ma dropper posta - a powinien ;) odkręciła się mi też kaseta i mam duże zastrzeżenia do działania hamulców. Miałem wrażenie, że w szosie mam mocniejsze ;) Ostatnia rzecz, która napewno bardzo wpłynęła by na doświadczenia jazdy na rockriderze to ustawienie zawieszenia. Było by dobrze gdyby ktoś z obsługi pomógł ustawić SAG i tłumienie. Mimo wszystko bawiłem sie super. Dziękuję Decathlon.

  Jerzy jlistopad 2020

 • WW

  sprawdziło sie rewelacyjnie.

  Wojciech Wpaździernik 2020

 • PJ

  Tym razem rower był dobrze przygotowany. Dziękuję

  Piotr Jwrzesień 2020

 • WO

  Bardzo wytrzymały rower. Daje dużą frajdę z jazdy w terenie. Jeśli chodzi o samo wypożyczenie to proces na stronie w porządku. Niestety rower, który miałem zarezerwowany był niesprawny (dobrze, że go sprawdziłem w sklepie). Powinno być tak, że rower jest sprawdzany wcześniej i jeśli coś jest nie tak to sklep do mnie dzwoni. Serwisant dał radę, sprawdził problem, ale nie dało się naprawić, więc dał drugi rower, który na szczęście mieli na stanie. Zwrot szybki i bezproblemowy.

  Wojciech Osierpień 2020

 • PJ

  Rower słabo przygotowany. Koła i opony mocno zużyte

  Piotr Jsierpień 2020

 • KR

  Ogolna opinia poprawna, ale dlugo czekalem na odebranie i zdanie. Rower w stanie dobrym. Przerzutki do regulacji, zle wchodzily lub przeskakiwaly o jeden stopien. Najprawdopodobniej zcentrowana tarcza hamulca przedniego - przy wiekszych predkosciach i na zakretach byly metaliczne dzwieczne odglosy.

  Kamil Rsierpień 2020

 • PK

  Rower jakościowo bez zarzutu. Niestety przednia przerzutka niewyregulowana - nie dało się wrzucić najwiekszego blatu z przodu. Sam we własnym zakresie musiałem wykonać regulacje. Pozdrawiam.

  Pawel Ksierpień 2020