Ta oferta została zamknięta i nie można jej zarezerwować.

Domyos Biking 100

Domyos Biking 100

FitnessDecathlon Franowo

Informacje o produkcie

Ten rower do bikingu został opracowany do rekreacyjnego - regularnego użytkowania. Został przetestowany podczas umiarkowanie intensywnych treningów 5h​/​tydz. Rower Biking 100 jest bardzo stabilny dzięki wadze 43 kg; jego wygodne siodełko jest regulowane na wysokość i głębokość dla idealnego komfortu. Koło zamachowe 12kg zapewnia odpowiednie czucie pedałowania przy jeździe z umiarkowaną intensywnością.Napęd na łańcuch oferuje czucie pedałowania zbliżone do jazdy na rowerze szosowym.Szczęki hamulcowe z okładzinami skórzanymi zapewniają regularne​,​ płynne i dosyć ciche hamowanie. W rowerze BIKING 100 napęd za pomocą łańcucha zapewnia dobrą stabilność.Rowery do indoor-cyclingu Domyos posiadają zamocowane na stałe koła zębate oraz awaryjny układ hamulcowy zapewniające bezpieczeństwo podczas treningu. Wyświetlacz pozwala zmierzyć intensywność treningu. CZAS: pomiar czasu trwania treninguDYSTANS: odległość w km pokonana podczas treningu​,​OBROTY NA MINUTĘ: w danej chwili i średnio;SPALONE KALORIE Siodełko regulowane na wysokość i głębokość.Kierownica jest regulowana na wysokość. Pedały posiadają noski dla lepszego trzymania. Można je wymienić na automatyczne pedały. Rower BIKING100 zapewnia możliwość zamocowania klasycznego uchwytu na bidon. Z lewej lub prawej strony koła - wybierz najdogodniejsze dla siebie miejsce! Wymiary produktu: 120x45x120 cmWymiary opakowania: 90x79x20 cm 2 lata na części. 5 na konstrukcję metalową. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.

Więcej informacji

Link do strony produktu

Lokalizacja

Opinie (0)

  Właściciel oferty

  Decathlon Franowo

  Decathlon Franowo

  Zapraszamy do sklepu Decathlon Franowo. Naszą ekipę tworzą pasjonaci sportu którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie!

  Zapraszamy do sklepu Decathlon Franowo. Naszą ekipę tworzą pasjonaci sportu którzy z przyjemnością podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w sporcie!

  Wybierz daty
  10,00 zł za 1. dzień
  Przepraszamy, ta oferta zsotała zamknięta.