ROWER GÓRSKI ROCKRIDER MTB XC 100 S 29'' | 2019 | Rozmiar L

3.75(4 opinie)Decathlon Bielany Wrocławskie
ROWER GÓRSKI ROCKRIDER MTB XC 100 S 29'' | 2019 | Rozmiar L
Atrakcyjna cena
Rezerwacja online
Możliwość anulowania

Informacje o produkcie

Przeznaczony do rozpoczęcia uprawiania MTB Cross Country (XC). Dawaj z siebie maksimum i pokonuj własne ograniczenia przy każdym treningu. Wybierz MTB z pełną amortyzacją w geometrii XC. Koła 29" zapewniają większa prędkość i bezwładność podczas wysiłku. Kompatybilny z 3 rozm. kół (27​,​5"​,​ 29" i 27​,​5"PLUS).

Strona produktu w sklepie

Lokalizacja

Opinie3.75(4 opinie)

 • KR

  Ogólnie OK, ale jest spory niesmak, bo już dwa razy zgłaszana usterka nie została naprawiona :-( Ociera hamulec na zakrętach i większych prędkościach. Zgłaszałem temat podczas poprzedniego oddawania, pytałem o to przed wypożyczeniem i zostałem zapewniony, że wszystko jest OK. Niestety problem w czasie wypożyczenia nadal występuje - oczywiście kolejny raz to zgłosiłem, no ale chyba nie za to się płaci, żeby ponownie te same usterki obserwować. Przy odbiorze mam wrażenie, że poszukiwane są usterki na siłę - jakaś strategia dodatkowego zarobku? Dodatkowo - wydawało się serwisantowi, że się nie ugina amortyzator. Jak się zapytałem, czy zostałbym tym obciążony, czy to zwykły temat eksploatacyjny, to powiedział, że nie wie jak jest w regulaminie... no słabo.

  Kamil Rmarzec 2021

 • ŁT

  Porządna maszyna. Polecam zarówno rower jak i usługę rent.

  Łukasz Tlistopad 2020

 • Jj

  Opcja wypożyczenia jest super! Niestety nie obyło sie bez problemów tech. W rowerze do wypożalni zacisk sztycy chyba lepiej sprawdziłby się taki z szybko zamykaczem bo śruba miała już zajechany łebek. Zwłaszcza, że ten rower nie ma dropper posta - a powinien ;) odkręciła się mi też kaseta i mam duże zastrzeżenia do działania hamulców. Miałem wrażenie, że w szosie mam mocniejsze ;) Ostatnia rzecz, która napewno bardzo wpłynęła by na doświadczenia jazdy na rockriderze to ustawienie zawieszenia. Było by dobrze gdyby ktoś z obsługi pomógł ustawić SAG i tłumienie. Mimo wszystko bawiłem sie super. Dziękuję Decathlon.

  Jerzy jlistopad 2020

 • KR

  Ogolna opinia poprawna, ale dlugo czekalem na odebranie i zdanie. Rower w stanie dobrym. Przerzutki do regulacji, zle wchodzily lub przeskakiwaly o jeden stopien. Najprawdopodobniej zcentrowana tarcza hamulca przedniego - przy wiekszych predkosciach i na zakretach byly metaliczne dzwieczne odglosy.

  Kamil Rsierpień 2020

Właściciel oferty

Decathlon Bielany Wrocławskie

Decathlon Bielany Wrocławskie

Decathlon Bielany zaprasza do skorzystania z usługi wypożyczeń sprzętu sportowego. Nasza ekipa sportowców w profesjonalny sposób przygotuje Twój sprzęt i doradzi w…

Decathlon Bielany zaprasza do skorzystania z usługi wypożyczeń sprzętu sportowego. Nasza ekipa sportowców w profesjonalny sposób przygotuje Twój sprzęt i doradzi w…

Wybierz daty
70,00 zł za 1. dzień
Przepraszamy, ta oferta zsotała zamknięta.