Wypożyczalnia Decathlon Rent Warszawa Okęcie

Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu sportowego Decathlon Rent Warszawa Okęcie. Doradzimy w wyborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do Państwa poziomu zaawansowania lub ewentualnych potrzeb i preferencji.

Adres świadczenia usług:

Aleja Krakowska 81, 02-180 Warszawa, Polska

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 10:00 - 20:00 Wtorek: 10:00 - 20:00 Środa: 10:00 - 20:00 Czwartek: 10:00 - 20:00 Piątek: 10:00 - 20:00 Sobota: 10:00 - 20:00 Niedziela handlowa: 10:00 - 19:00

Kto jest moim sprzedawcą

Kto jest moim sprzedawcą: Decathlon sp. z o.o.

REGON: 013102058

NIP: 9511855233

Adres rejestrowy:

Geodezyjna 76

03-290 Warszawa

Polska

Moje wypożyczenia (27)

Opinie użytkowników (26)

 • Wszystko ok

  Jan Kmarzec 2024

 • Narty w dobrym stanie. Obsługa uczciwa nie szukała na siłę uszkodzeń w momencie zwrotu sprzętu. ogólnie same pozytywne wrażenia.

  Łukasz Zstyczeń 2024

 • Fajna usługa dająca możliwość przetestowania roweru przed ew. kupnem lub też wypożyczenia na dłuższa przejażdżkę. Rowery ( Grvl 520 i RC529) które miałem okazję wypożyczyć już lekko nadwyrężone (grvl520-bicie koła przedniego przy hamowaniu, słabe hamulce, rc520-słabe hamulce tył lub słabo wyregulowane) ale dające wystarczający ogląd czy rower będzie nam pasował. Szybki proces wypożyczenia i zwrotu. Podsumowując: Fajna usługa. Osobiście jestem zadowolony z możliwości wypożyczenia rowerów oraz obsługi procesu z drobnymi uwagami: - podawanie za każdym razem dokumentu/ów jest niepotrzebne moim zdaniem, w momencie gdy klient wcześniej już korzystał z usługi - wypożyczenie na np. 1 dzień to de fakto niepełny 1 dzień, wypożyczając o godz 12:00, musimy oddać sprzęt przed 20:00, a nie dnia następnego do 12:00 - wprowadza to lekko w błąd.

  Tomasz Kpaździernik 2023

 • Wszystko szybko i sprawnie. I bardzo miła Pani z obsługi. Super obsługa

  PIOTR Ksierpień 2023

 • Namiot w oczekiwanie dobryn stanie, szybki odbiór i zwrot. Żadnych problemów nie było.

  Elżbieta Wsierpień 2023

 • Obsługa ok wszystko się zgadzało co do nosidła to nie spełniło naszego oczekiwania za mała kieszonek i materiał poduszek jakiś taki umierający testowaliśmy innego producenta nosidło było lepsze

  MARCIN Msierpień 2023

 • Wypożyczeni poszło gładko. Sprzęt był w przyzwoitej kondycji, ale widać, że używany co nie jest problemem. Natomiast zwrot okazał się mniej intuicyjny - w mailu przypominającym o zwrocie zabrakło informacji, że godziny zwrotu są inne niż godziny pracy sklepu, w konsekwencji musiałem dopłacić za dodatkową dobę (zwrot nie został przyjęty) i musiałem drugi raz przedzierać się przez miasto, żeby zwrócić sprzęt - duży minus za brak elastyczności, ale przede wszystkim za brak jasnej informacji w mailu. To, że taka informacja jest na którejś stronie regulaminu jest śmieszna i mało przyjazna dla klienta.

  Michał Csierpień 2023

 • Poziom amatorszczyzny w dziale Decathlon rent - oszałamiający, nikt nic nie wie, wypożyczenie trwa 25 minut, do sprzętu wartego 1200pln, przy koszcie wypożyczenia w 190pln, drukują kilkustronna umowę, której kopii i tak nie dostaje... Zwracając dostaje kare 80pln za to, że deska SUP, która służy do pływania na wodzie jest mokra, serio? Czy ludzie oddają suche kajaki? Albo czyste samochody? Wypożyczałem w swoim życiu sprzęty, samochody, kamery warte 100k PLN, i nigdy nie widziałem takiego podejścia jak w Decathlonie... Nie polecam. Czy przy wypożyczaniu rowerów mierzycie głębokość bieżnika? Nie wspominając już jak wygląda przebieg całego zwrotu sprzętu - zbiega się pół obsługi, ok. 6 osób, "ani dzień dobry, ani proszę czekać" debatują nad sprzętem jakby z założenia, że klient zwraca uszkodzone, fatalne doświadczenie.

  Jakub Ksierpień 2023

 • Everything was great, the bike was in a new condition, with fast rental and returning processes. 100% Recommend. I wish you have the ability to ship a bike to and from my home address, so I don't need to go to the store again.

  Yevhenii Vlipiec 2023

 • Super sprawa. Zamiast inwestować w namiot i kupować można wypożyczyć i sprawdzić ci to pasuje

  Jacek Mlipiec 2023

 • Wynajem bezproblemowy. Sprzęt w bdb stanie. Jednak zwrot to cyrk na kołach. Prawie 30min stania i czekania aż najpierw przyjdzie odpowiedni pracownik, potem sprawdzi czy napewno wszystko jest ok, finalnie okazało się, że zwróciłem nie ten komplet śledzi (pomimo że taki właśnie dostałem) na szczęście nikt problemów nie robił. Nie zmienia to faktu że pracownicy hasło rent traktują po macoszemu. Na miejscu się nie da wynająć. Internet i tylko internet, a czas zwrotu... Ciekaw jestem czy w przypadku wielkiego namiotu też by został rozstawiony w sklepie?

  Łukasz Plipiec 2023

 • Bardzo dobry stan rowera. Byłoby miło mieć uchwyt na butelkę na ramie

  Aliaksei Alipiec 2023

 • Wszystko idealnie. Na pewno szybko wrócę po kolejny sprzęt!

  Kamil Rlipiec 2023

 • Namiot czysty, żadnych elementów nie brakowało. Fajnie jakby do zestawu był dołączany młotek

  Maciej Zlipiec 2023

 • Rezerwacja ok. Ale odbior ponizej krytyki. Kobiety w Punkcie Odbioru niekompetentne, niedouczone. W zestawie z kajakiem powinny byc wiosła, na pytanie czy są, dostalem odpowiedz ze powinny być... oczywiscie nie było i musiałem sie wracac do sklepu. Straszenie karami, ze kajak ma byc suchy, a jesli bedzie mokry to kara itd... a kajak po rozpakowaniu był mokry... Polecam rozpakowac sprzet i sprawdzic przed wypozyczeniem.

  Bartłomiej Glipiec 2023

 • Rower w dobrym stanie technicznym, sprawdził się w pierwszym starcie w triathlonie

  Łukasz Nlipiec 2023

 • SUper

  Jerzy Plipiec 2023

 • Wszystko sprawnie. Oby tak dalej Decathlon :)

  Łukasz Oczerwiec 2023

 • Bardzo udany materac.

  Ewa Dczerwiec 2023

 • przydałby się dolny pasek trzymający kamizelkę od dołu,ale generalnie dobra relacja ceny do jakości.

  Kamil Tsierpień 2022

 • Odebrany kajak by ciut źle złożony przez poprzednika(poskręcane rdzenie), przez co przed 1 użyciem musiałem go złożyć na nowo. Pompka w zestawie nie miała ciśnieniomierza, wiec pompowanie było na oko,a konieczność wysuszenia kajaka przed oddaniem, spowodowała że z trzech dni za które zapłaciłem, z kajaka mogłem skorzystać przez max 2. Niemniej potrzebowałem go na test i taki test udało mi się zrobić.

  Kamil Tsierpień 2022

 • Dziekuje. Szkoda, ze brakowalo gornej klapy plecaka, bardzo by sie przydala. Poza tym super szybko, latwo i milo. Z pewnoscia jeszcze skorzystam z uslugi wypozyczalni. Super koncept!

  Barbara Bsierpień 2022

 • Super zabawa, cała rodzina miała radochę, nawet 7 latek ogarnął deskę (oczywiście kamizelki i dorosły czuwał). Polecam jednak wziąć wiosło kajakowe, dużo łatwiej niż przekładać to co jest w zestawie jednostronne.

  grzegorz Klipiec 2022

 • Dzieci zadowolone. Ogólnie przyczepa do jazdy OK, ale z trzecim kołem była by lepsza

  Bartosz Slipiec 2022

 • Polecam i Rent Decathlon i sam namiot dla rodziny 4 osób, Awaryjnie może spać w nim i 6 -7 osób (wielki przedsionek). Dziękuje też obsłudze sklepu w Warszawa Okęcie za "elastyczność" w terminie odbioru.

  Jaroslaw Sczerwiec 2022

 • Namiot super, obsługa szybka, sprawna i miła, bez zbędnych formalności, zarówno odbiór jak i zwrot błyskawiczne. Jedynie strona jest nieprzyjazna w tym sensie, że jak chcesz edytować zamówienie kilka dni przed terminem (w moim przypadku jak wydłużyć czas wypożyczenia) to nikt nic nie wiedział, w końcu musiałem anulowac i złożyć nowe zamówienie na inny namiot. Ale poza tym jestem bardzo zadowolony, wiec daje 5 gwiazdek bo namiot spełnił swoją rolę w 100% i wyjazd był dzięki temu bardzo udany.

  James Hczerwiec 2022