Decathlon Polska.

Zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni Decathlon. Produkt odbierzesz w wybranym sklepie stacjonarnym Decathlon.

Moje wypożyczenia (90)

Opinie użytkowników (59)

 • Świetny namiot. Polecam Decathlon rent.

  Dariusz Psierpień 2022

 • namiot rewelacja i materace oki

  Robert Jsierpień 2022

 • Wszystko super, na pewno nie raz jeszcze skorzystam, pozdrawiam

  Łukasz Zsierpień 2022

 • mało sterowny, dla dwóch osób za duży, dla 3 za mały.

  Tomasz Csierpień 2022

 • Dla osoby dorosłej i dziecka, będzie ok, jedyny manknament to suszenie, trzeba rozpinać zamki i wyciągać gumowe wypełnienie.

  Tomasz Csierpień 2022

 • Rewelacja.

  Oliwia Csierpień 2022

 • Bardzo dobry materac.

  Artur Msierpień 2022

 • Super sprzęt i profesjonalna obsługa

  Zbigniew Alipiec 2022

 • Polecam! Namiot świetny, obsługa szybka i bezproblemowa. Idealne rozwiązanie.

  Agnieszka Glipiec 2022

 • Wszystko szybko i sprawnie. Namiot bardzo fajny. Biorąc jednak cenę wypożyczenia oraz cenę nowego namiotu, przy dłuższym wypożyczeniu niż kilka dni, warto kupić własny namiot.

  Kamil Wlipiec 2022

 • Jestem zadowolony z artykułu, spełnił moje oczekiwania

  Andrzej rlipiec 2022

 • Namiot świetny, komfortowy ,wysoki przedsionek i miejsca dla 4 osób spokojnie. Dobra opcja dla kempingujacych sporadycznie

  Justyna Klipiec 2022

 • Niestety pierw odbiór miał być o 11 później o 13. Przyjechałem chwilę po, i okazało się że będzie po 16 i że mam czekać. Dzięki mojej postawie decathlon zdjął ze stanu magazynowego i dali mi nowy. Pani na koniec zaczęła mnie straszyć karami finansowymi jeżeli namiot będzie brudny bądź mokry. Słabo....... Sam namiot spoko szybko uporałem się z rozłożeniem i złożeniem.

  Aleksander alipiec 2022

 • Świetny namiot! Wypożyczenie to idealna opcja dla tych, którzy rzadko jeżdżą na biwak

  Maciej Hlipiec 2022

 • Sprawnie i bez problemów. Zarówno wypożyczenie jak i zwrot.

  Mateusz plipiec 2022

 • Przyjechałam popołudniu po odbiór nosidła. Okazało się na miejscu, że moje zamówienie nie istnieje w systemie, mimo, że otrzymałam potwierdzenie na maila. Po kolejnych 15-tu minutach dowiedziałam się, że jest moje zamówienie, ale rzekomo zamówiłam nosidło z Łodzi z odbiorem we Wrocławiu. Jak to jest możliwe? Po wpisaniu produktu i miejsca odbioru, jako użytkownik nie mam informacji, skąd nosidło będzie dostarczone, nie mam na to wpływu i też... mnie to nie obchodzi. Łaskawie wydano mi inne nosidło, bo na szczęście ten model był na stanie. Tamtego natomiast z Łodzi nadal nie było. Nawet jeżeli miało przyjechać z Łodzi, to powinno być na miejscu. Wg informacji odbiór powinien być możliwy od godz. 11, gdzie byłam w sklepie po południu. Całe doświadczenie z wypożyczenia - dramat. Podobne mam odczucia co do zarządzania rezerwacją. Żeby móc zmienić dni wypożyczenia nie dość, że trzeba odwołać całkowicie rezerwację i zrobić nową (a powinno być to mozliwe za pomocą edycji), to dwa - robienie tego poprzez chat (o czym dowiedziałam się z FAQ) jest śmieszne i nieintuicyjne dla użytkownika. Warto trochę więcej zainwestować w system. Ma się wrażenie, że wszystko było pisane po kosztach i na kolanie.

  Aneta Klipiec 2022

 • Namiot był chyba nowy, czyli stan idealny. Ciekawe sprawa względem wydawania od razu kilkuset złotych i braku pewności kolejnego użycia.

  Igor Wlipiec 2022

 • Namiot rewelacyjny, bardzo wygodny i przestronny. Rozkłada się błyskawicznie, nawet przez amatorów. Polecam!!!

  Marta Pczerwiec 2022

 • Urządzenie co chwile przerywało połączenie na odległości 30 było normalne połączenie a powyżej juz był problem z łączeniem sie deepera

  Sebastian Bczerwiec 2022

 • Bardzo stabilny

  Szymon Aczerwiec 2022

 • Materac bez zastrzeżeń. Mieszane uczucia budzi sposób wydania i odbioru. Kiedy odbieramy namiot z Decathlon, otrzymujemy informację, że pracownicy sprawdzili i wszystko jest ok. Radzę wszystko odpakowywać i sprawdzać przy pracowniku. Podczas zwrotu sprzęt jest rozkładany i dokładnie sprawdzany. Ja zawsze dbam o sprzęt, ale gdybym dostał uszkodzony to nie miałbym możliwości wybronienia się ze zniszczenia. Więc jeśli jesteśmy tacy dokładni to sprawdzenie powinno odbywać się zarówno przy wydaniu jak i odbiorze.

  Marcin Mczerwiec 2022

 • Materac bez zastrzeżeń. Mieszane uczucia budzi sposób wydania i odbioru. Kiedy odbieramy namiot z Decathlon, otrzymujemy informację, że pracownicy sprawdzili i wszystko jest ok. Radzę wszystko odpakowywać i sprawdzać przy pracowniku. Podczas zwrotu sprzęt jest rozkładany i dokładnie sprawdzany. Ja zawsze dbam o sprzęt, ale gdybym dostał uszkodzony to nie miałbym możliwości wybronienia się ze zniszczenia. Więc jeśli jesteśmy tacy dokładni to sprawdzenie powinno odbywać się zarówno przy wydaniu jak i odbiorze.

  Marcin Mczerwiec 2022

 • Zaskakująco wygodny. Proces wypożyczania też bardzo przyjemny.

  Jakub Wczerwiec 2022

 • Mocno polecam wypożyczalnię. Sprzęt dobrej jakości, w bardzo dobrym stanie technicznym. Jak na pierwszą próbę warto wypożyczyć aby przekonać się czy sprzęt pasuje.

  Janusz Mmarzec 2022

 • Lekkie zamieszanie przy wydawaniu wypożyczanego przedmiotu - wkradł się błąd w systemie - ale przy tym dobra obsługa klienta - bez problemu rozwiązaliśmy problem. Polecam

  Daniel Bluty 2022

 • Jestem bardzo zadowolony, wypożyczenie było stosunkowo tanie. Na miejscu Pan dokładnie skonfigurował narty pode mnie i pod moje buty, wystawiając dokument potwierdzający konfigurację (dla ubezpieczyciela w razie wypadku). Obsługa była bardzo miła, kompetentna i rzeczowa. Same narty sprawdziły się wyśmienicie, byłem zaskoczony jak zwrotne są i jak dobrze słuchają się pod butem. Dopiero gdy założyłem wypożyczone narty poczułem różnicę w stosunku do moich starych Salomonów. Oddanie też przebiegło bez problemów i zajęło parę minut. Wszystko ok. Na pewno wrócę :)

  Michał Gstyczeń 2022

 • :)

  Mateusz Wpaździernik 2021

 • namiot super, aczkolwiek został wydany bez śledzi oraz nie zostałem poinformowany o ew. opłacie za 'suszenie' , polecam za każdym razem prosić o rozłożenie zawartości choćby nie wiem jak pracownik sklepu byłby zarobiony i niezorietnowany i byłoby go nam szkoda.

  Konrad Gwrzesień 2021

 • Sprzęt kompletny nie uszkodzony, spełniający moje oczekiwania.

  Tadeusz Dwrzesień 2021

 • Wszystko przebiegało bez najmniejszego problemu. Wynajęty namiot, pomimo, że wcześniej używany, był w stanie idealnym. Brak jakichkolwiek brzydkich zapachów, uszkodzeń etc. Komplet śledzi. Zespół Decathlon Bydgoszcz zadbał o nasz wypoczynek!

  Michał Ksierpień 2021

 • Pływanie na desce ...super polecam każdemu niezdecydowanemu ...najpierw wypożyczyć potem kupić Co do samej obsługi wypożyczalni bez problemów...POLECAM

  Katarzyna Ssierpień 2021

 • Kajak raczej dla 1 wysokiej osoby lub dwóch mniejszych. Sprzęt w zasadzie nowy, sprawny. Pracownicy jeszcze uczą się wypożyczalni. Śmieszne są kweste dostępności poniważ tak naprawdę kajak przyszedł kurierem z centrali do mojego sklepu. Brak wyraźnej opcji Fvat

  Konrad Bsierpień 2021

 • generalnie wszystko ok, obsługa bardzo miła, deska super. Jeden mały minus to pagaj, a właściwie jego długość. Według instrukcji powinien mieć ok 15cm więcej niż wzrost, a ten wypożyczony miał max 180cm co trochę utrudniało pływanie. Specjalnie w uwagach do zamówienia wpisałem swój wzrost, mimo wszystko dostałem taki krótki. Poza tym wszystko super

  Michał Clipiec 2021

 • Na plus: namiot spełnił nasze oczekiwania odnośnie wielkości. Materiał, z którego jest zrobiony namiot robi robote, nie nagrzewa sie za mocno. rozważamy jego zakupm Samo wypożyczenie OK. Na minus: namiot miał być sprawdzony przed wydaniem przez pracowników. Ładnie złożony w torbie, ale szpilki i śledzie krzywe. Szpilki oczywiście można sobie wyprostować ale sledzie trudniej Minusy namiotu: ciężko rozłożyć w pojedynkę (ale się da). Sprawę ułatwiłyby wszyte taśmy łączące tropik pod podłogą na wysokości stelaża ,a gdyby takie taśmy przebiegały jeszcze po przekątnych namiotu byłoby super. Wtedy namiot od razu trzymalby wymiar prostokąta. Brak kieszeni na gadżety w sypialni. Zamek do sypialni mógłby miec 3suwaki a nie 2. Nie trzebaby się wtedy w nocy przepychać przez współspaczy żeby otworzyć wyjście. Pozdrawiam

  Marcin Mlipiec 2021

 • Super opcja, w sam raz na weekend. Wypożyczenie namiotu bardzo sprawne.

  Martyna Dlipiec 2021

 • Namiot wspanialy.

  Monika Tlipiec 2021

 • Namiot bardzo wygodny, prosty w obsłudze. Naprawdę polecam

  Beata Dlipiec 2021

 • Namiot jest b. wygodny. Jego rozstawienie - pomimo rozmiarów - zajęło nam z żoną kilkanaście minut. Stał w nasłonecznionym rano miejscu, a pomimo tego nie budziła nas duszność - co dotyczyło naszych znajomych, którzy wstawali przed 7.00 w "standardowym" namiocie, bo nie mogli już wytrzymać. Przeżyliśmy także burzę i prawie cały dzień deszczowy. Bez żadnych problemów z namiotem. Miejsca jest w środku b. dużo. Następnym razem weźmiemy jakieś przenośne szafki, aby lepiej zagospodarować przedsionek. Dobrze pomyślane są także uchwyty na lampki. Wyzwaniem jest oczyszczenie namiotu na zewnątrz - ze względu na jego wielkość. Mieliśmy obawy przed dmuchanym "stelażem", ale sprawdził się rewelacyjnie. Usługa wynajęcia namiotu, pozwoliła nam to przetestować. Otrzymaliśmy kompletny i czysty namiot w dobrym stanie. Jesteśmy zadowoleni.

  Bogusz Klipiec 2021

 • Poza początkowymi problemami z odbiorem zamówionego SUPa (nie widzieli mojej rezerwacji w systemie pomimo mailowych potwierdzeń i przetworzonej płatności, co na szczęście udało się wyjaśnić, może dlatego, ze to początku systemu wynajmu, znajomy nie miał żadnych problemów, a rezerwował później w tej samej konfiguracji), generalnie sam pomysł wynajmu w Decathlonie i jakość Supa oceniam jako świetny! Odebraliśmy supa w placówce na trasie na wakacje, żeby go nie wozić przez pół Polski, sup był kompletny, zgodny z opisem i w bardzo dobrym stanie. Sprawdził się rewelacyjnie. Opakowanie bez problemy zmieściło się w samochodzie z innymi bagażami. W zestawie regulowane wiosło, pompka i dopinany statecznik oraz linka łącząca supa z użytkownikiem. Montaż i demontaż bezproblemowy. Cena konkurencyjna w stosunku do zakupu własnego supa, zniżki za długość wynajmu. Pewnie za rok znowu skorzystamy. Polecam gorąco!

  Patrycja Blipiec 2021

 • Bez zastrzeżeń. Polecam

  Magdalena Hlipiec 2021

 • Ale fajna sprawa, namiot czysty jak nowy. Minimum formalności. Czystość i jakość wypożyczanego sprzętu w dużej mierze zależna od kultury osobistej Najemców ale mam nadzieję że Decathlon także trzyma pieczę nad jakością wydawanych i odbieranych namiotów. Generalnie polecam ale … ludzie ! Nie zepsucie tego!!!

  Mariusz Blipiec 2021

 • Wypożyczony namiot pompowany SUPER sprawa - rozłożenie i złożenie trwało 5 minut, cała procedura wypożyczenia i zwrotu z małymi poszukiwaniami. Ogólnie możliwość wypożyczenia bardzo fajna rzecz. Na pewno jeszcze skorzystamy

  Dariusz Rczerwiec 2021

 • Zamówienie, odbiór, użytkowanie i zwrot namiotu bez zarzutu, 5⭐️

  Piotr Mczerwiec 2021

 • Sam sprzęt nowy :) niestety dostaliśmy niepasującą do zestawu pompkę, i gdyby nie pomoc drugiej osoby nie dałoby rady napompować sprzętu już nad jeziorem. Więc sprawdzajcie dokładanie zestawy (uwaga do pracowników jak i odbierających sprzęt)

  Aneta Sczerwiec 2021

 • Świetna obsługa, doskonały kajak, bardzo łatwy w montażu i demontażu. Wypróbowałem i chyba go po prostu kupię

  Maciej Sczerwiec 2021

 • Wypożyczenie przebiegło bardzo sprawnie. Bardzo pomocna i miła obsługa.

  Elżbieta Cczerwiec 2021

 • Wszystko szybko i sprawnie, jedyne zaskoczenie to godzina odbioru , 11 to pozna godzina.

  Ewelina Wczerwiec 2021

 • sprawnie, profesjonalnie

  Jowita Iczerwiec 2021

 • Super opcja, spróbowanie czegoś nowego, nie ponosząc przy tym dużych kosztów! Obsługa w Gdańsku Przymorze zawsze Mega pomocna!

  Seweryn Sczerwiec 2021

 • Wypożyczenia na jeden dzień nie mają sensu - sprzęt można odebrać dopiero o 11 i trzeba zwrócić tego samego dnia - nie jest to więc wypożyczenie na dobę tylko na parę godzin. Sklep życzy sobie także zwrotu wcześniej niż przed zamknięciem. Pracownik poinformował mnie, że sprzęt został przywieziony specjalnie na to wypożyczenie. To super, szkoda, że był to jedyny Decathlon który oferował ów sprzęt - Decathlon w środku miasta. Dojazd, wyjazd ze sprzętem i powrót zjadły większość czasu. Sprzęt był kompletnie nowy - to akurat super. Pagaje lokalne, bez negatywnych uwag. Pompka za słaba w stosunku do objętości deski. Brak kamizelek asekuracyjnych. Problemem jest zapis regulaminowy o zwrocie sprzętu suchego, co w przypadku sprzętu wodnego jest bardzo trudne do uzyskania. O ile deska wysycha szybko (suszylismy ręcznikami) o tyle elementy tekstylne (uchwyty, siatki) wody nabierają i nie ma możliwości wysuszyć ich inaczej niż czekając na jej odparowanie. A mokrego sprzętu (nie mówię tutaj o sprzęcie całym w wodzie tylko o wilgotnym) sklep nie chce przyjąć. Brakuje możliwości wypożyczenia w Warszawie (np Targówek) tej konkretnej deski. Szkoda - było trzeba jechać 400km. Na chwilę obecną mogę stwierdzić, że to ciekawy sposób na wypróbowanie sprzętu przed zakupem ale wyjątkowo frustrujący. Pomysł na optymalizację - sklepy powinny mieć możliwość dosuszania sprzętu który najmują, mają na to bardzo dużo czasu. Sprzęt, skoro jest dostarczany na życzenie do sklepu, mógłby być wypożyczony i zwrócony w dowolnym decathlonie. Program partnerski (zniżki) na pewno pomógłby utrzymać klientów. Na sezon warto rozważyć punkty wypożyczeń w miejscach turystycznych (np Nieporęt) co znacznie rozpropaguje ideę. Jeśli mają Państwo pytania do mnie - służę, proszę o kontakt.

  Wojciech Kczerwiec 2021

 • Bardzo fajna opcja z możliwością wypożyczenia przyczepki na weekend za rozsądne pieniądze. Przyczepka fajna, super się prowadzi, dziecku też w miarę wygodnie na długich trasach. Ogólnie polecam.

  Karolina Kczerwiec 2021

 • Szybka i przemiła obsługa. Polecam

  Tomasz Cczerwiec 2021

 • Wypożyczenie przebiegło sprawnie. Deska naprawdę super. Natomiast mam zatrzeżenia co do pagaja, ponieważ był za krótki na mój wzrost i przeszkadzało to w pływaniu. Myślę, że powinna być opcja wyboru długości pagaja, a nie narzucona z góry.

  Eliza Oczerwiec 2021

 • Wypożyczenie przebiegło sprawnie. Deska naprawdę super. Natomiast mam zatrzeżenia co do pagaja, ponieważ był za krótki na mój wzrost i przeszkadzało to w pływaniu. Myślę, że powinna być opcja wyboru długości pagaja, a nie narzucona z góry.

  Eliza Oczerwiec 2021

 • Polecam. Testowane przez laika na spokojnym jeziorku. Daje rade.

  Adrian Pmaj 2021

 • Dzięki Decathlon Rent i przyczepce Hamax Ixplorer mogliśmy razem z dziećmi zwiedzić ciekawe miejsce i bardzo miło spędzić czas. Sam produkt. Idealny nie można się do niczego przyczepić. Lekki, łatwy w prowadzeniu, wygodny(według dzieci :)) Montaż do roweru zajmuje mniej niż minutę :)

  Daniel Pmaj 2021

 • Otrzymałem nowy sprzęt, którego byłem pierwszym użytkownikiem. Przyczepka idealna dla dwójki dzieci w wieku do 3-3,5 lat. Cały montaż przyczepki można przeprowadzić bez narzędzi z wyjątkiem "zderzaków" przy kołach do których potrzebny będzie klucz ampulowy. Podpięcie do roweru zajmuje kilka sekund. Adapter pasuje do QR i klasycznych piast. Świetny pojazd na dłuższe wycieczki po utwardzonych nawierzchniach.

  Dariusz Smaj 2021

 • Bardzo dobra przyczepka.

  Waldemar Kkwiecień 2021

 • Bardzo dobra przyczepka. Jeździłem z dwójka dzieci. Miejsca wystarczająco.

  Mateusz Bkwiecień 2021