Decathlon ..

Zapraszamy do skorzystania z usług wypożyczalni Decathlon. Produkt odbierzesz w wybranym sklepie stacjonarnym Decathlon.

Moje wypożyczenia (38)

Opinie użytkowników (16)

 • AS

  Sam sprzęt nowy :) niestety dostaliśmy niepasującą do zestawu pompkę, i gdyby nie pomoc drugiej osoby nie dałoby rady napompować sprzętu już nad jeziorem. Więc sprawdzajcie dokładanie zestawy (uwaga do pracowników jak i odbierających sprzęt)

  Aneta Sczerwiec 2021

 • MS

  Świetna obsługa, doskonały kajak, bardzo łatwy w montażu i demontażu. Wypróbowałem i chyba go po prostu kupię

  Maciej Sczerwiec 2021

 • EC

  Wypożyczenie przebiegło bardzo sprawnie. Bardzo pomocna i miła obsługa.

  Elżbieta Cczerwiec 2021

 • EW

  Wszystko szybko i sprawnie, jedyne zaskoczenie to godzina odbioru , 11 to pozna godzina.

  Ewelina Wczerwiec 2021

 • JI

  sprawnie, profesjonalnie

  Jowita Iczerwiec 2021

 • SS

  Super opcja, spróbowanie czegoś nowego, nie ponosząc przy tym dużych kosztów! Obsługa w Gdańsku Przymorze zawsze Mega pomocna!

  Seweryn Sczerwiec 2021

 • WK

  Wypożyczenia na jeden dzień nie mają sensu - sprzęt można odebrać dopiero o 11 i trzeba zwrócić tego samego dnia - nie jest to więc wypożyczenie na dobę tylko na parę godzin. Sklep życzy sobie także zwrotu wcześniej niż przed zamknięciem. Pracownik poinformował mnie, że sprzęt został przywieziony specjalnie na to wypożyczenie. To super, szkoda, że był to jedyny Decathlon który oferował ów sprzęt - Decathlon w środku miasta. Dojazd, wyjazd ze sprzętem i powrót zjadły większość czasu. Sprzęt był kompletnie nowy - to akurat super. Pagaje lokalne, bez negatywnych uwag. Pompka za słaba w stosunku do objętości deski. Brak kamizelek asekuracyjnych. Problemem jest zapis regulaminowy o zwrocie sprzętu suchego, co w przypadku sprzętu wodnego jest bardzo trudne do uzyskania. O ile deska wysycha szybko (suszylismy ręcznikami) o tyle elementy tekstylne (uchwyty, siatki) wody nabierają i nie ma możliwości wysuszyć ich inaczej niż czekając na jej odparowanie. A mokrego sprzętu (nie mówię tutaj o sprzęcie całym w wodzie tylko o wilgotnym) sklep nie chce przyjąć. Brakuje możliwości wypożyczenia w Warszawie (np Targówek) tej konkretnej deski. Szkoda - było trzeba jechać 400km. Na chwilę obecną mogę stwierdzić, że to ciekawy sposób na wypróbowanie sprzętu przed zakupem ale wyjątkowo frustrujący. Pomysł na optymalizację - sklepy powinny mieć możliwość dosuszania sprzętu który najmują, mają na to bardzo dużo czasu. Sprzęt, skoro jest dostarczany na życzenie do sklepu, mógłby być wypożyczony i zwrócony w dowolnym decathlonie. Program partnerski (zniżki) na pewno pomógłby utrzymać klientów. Na sezon warto rozważyć punkty wypożyczeń w miejscach turystycznych (np Nieporęt) co znacznie rozpropaguje ideę. Jeśli mają Państwo pytania do mnie - służę, proszę o kontakt.

  Wojciech Kczerwiec 2021

 • KK

  Bardzo fajna opcja z możliwością wypożyczenia przyczepki na weekend za rozsądne pieniądze. Przyczepka fajna, super się prowadzi, dziecku też w miarę wygodnie na długich trasach. Ogólnie polecam.

  Karolina Kczerwiec 2021

 • TC

  Szybka i przemiła obsługa. Polecam

  Tomasz Cczerwiec 2021

 • EO

  Wypożyczenie przebiegło sprawnie. Deska naprawdę super. Natomiast mam zatrzeżenia co do pagaja, ponieważ był za krótki na mój wzrost i przeszkadzało to w pływaniu. Myślę, że powinna być opcja wyboru długości pagaja, a nie narzucona z góry.

  Eliza Oczerwiec 2021

 • EO

  Wypożyczenie przebiegło sprawnie. Deska naprawdę super. Natomiast mam zatrzeżenia co do pagaja, ponieważ był za krótki na mój wzrost i przeszkadzało to w pływaniu. Myślę, że powinna być opcja wyboru długości pagaja, a nie narzucona z góry.

  Eliza Oczerwiec 2021

 • AP

  Polecam. Testowane przez laika na spokojnym jeziorku. Daje rade.

  Adrian Pmaj 2021

 • DP

  Dzięki Decathlon Rent i przyczepce Hamax Ixplorer mogliśmy razem z dziećmi zwiedzić ciekawe miejsce i bardzo miło spędzić czas. Sam produkt. Idealny nie można się do niczego przyczepić. Lekki, łatwy w prowadzeniu, wygodny(według dzieci :)) Montaż do roweru zajmuje mniej niż minutę :)

  Daniel Pmaj 2021

 • DS

  Otrzymałem nowy sprzęt, którego byłem pierwszym użytkownikiem. Przyczepka idealna dla dwójki dzieci w wieku do 3-3,5 lat. Cały montaż przyczepki można przeprowadzić bez narzędzi z wyjątkiem "zderzaków" przy kołach do których potrzebny będzie klucz ampulowy. Podpięcie do roweru zajmuje kilka sekund. Adapter pasuje do QR i klasycznych piast. Świetny pojazd na dłuższe wycieczki po utwardzonych nawierzchniach.

  Dariusz Smaj 2021

 • WK

  Bardzo dobra przyczepka.

  Waldemar Kkwiecień 2021

 • MB

  Bardzo dobra przyczepka. Jeździłem z dwójka dzieci. Miejsca wystarczająco.

  Mateusz Bkwiecień 2021